UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytam te komentarze i niestety odnoszę wrażenie, że organizatorzy i ich akolici lubią wyłącznie pochwały. A ta sugestia o tworzeniu własnych stowarzyszeń itd. to też raczej niskich lotów. Nawet pytanie o koniec sezonu budzi niezadowolenie. Czy ludzie nie maja prawa do własnego zdania ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    Bazyli(2022-08-21)
  • @Bazyli - No właśnie mają prawo, oceniając na plus lub minus komentarz wyrażają swoje zdanie. Pytanie o koniec sezonu traktują jako zaczepkę, ustalono kiedy koniec będzie i tyle. Niskich lotów jest raczej użycie określenia akolici. " Ach jaki elokwentny jestem"
  • No proszę - ustalono ''kiedy koniec będzie i tyle''. Ale miło. A co do'' róznych określeń'' to nikt Ci broni ich używać, tylko proponuje sie zdecydować czy to moje to jednak niskich lotów czy przejaw elokwencji bo w niepewności pozostaję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Bazyli(2022-08-21)
  • @Bazyli - "ach jaki... " ujęte jest w cudzysłów, cytuję twoje myśli, i już po niepewności
  • Moje myśli są cytowane, wow, to mi pochlebia, dziękuję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Bazyli(2022-08-21)
  • @Bazyli - Nie koniec sezonu, a koniec projektu Miasto. Gramy. czytamy ze zrozumieniem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    the power(2022-08-22)
  • @the power - Odtąd już tylko peany, oklaski i inne dżwięki. Ze zrozumieniem ofkors. Teraz pasuje ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Bazyli(2022-08-22)
Reklama