UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ustalajcie sobie kolejki jak chcecie ja PODZIEKUJĘ za ten cud medycyny. Wolę 100 razy przechorować Covida (raz już przechorowałam zresztą)niż wstrzykiwać sobie eksperymentalne geny RNA, nie wiadomo jaki wpływ za 10 lat na płodność, długość życia, choroby autoimmunologiczne itp a producent nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    15
    FeverYoung(2021-01-20)
  • @FeverYoung - Mądra Szwajcaria wstrzymała się ze szczepieniem swojego narodu. Poczekają aż w Polsce zwolnią się nieruchomości. .. :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    9
    In der Schweitz(2021-01-20)
  • @In der Schweitz - In der Schweitz droga wolna pakuj walizki i WON z POLSKI
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    JAAAAAAAAAAAAA(2021-01-20)
  • @FeverYoung - Za którymś razem nie będziesz pamiętać jak oddychać, mikroskrzepy po covid skutecznie odetną od smaku, pamięci po podstawowe funkcje życiowe.
  • Co ty powiesz? To samo mi pisałeś tu na forum w kwietniu i jakoś mimo przechorowania covid czuje się świetnie. W ogóle ludzie o czym my tu mowimy. Najpierw nakupujecie parówek z bidry zagryzane tonami wyjałowionego pieczywa (nawet gołebia bym tym nie karmił), do tego zapleśniałe płuca od tych niemytych masek noszonych cały dzień i recepta na grype czy inne covidy gotowa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    FeverYoung(2021-01-20)
  • @FeverYoung - Co się tyczy szczepionek kto jest zupełnie zdrowy, powinien skonsultować sprawę z dobrym specjalistą od szczepionek oraz z mikrobiologiem on na podstawie waszych danych z całego życia - informacja lekarska wyda opinię a dopiero sami zadecydujecie!!!!
Reklama