UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pluja na koscióm tylko lewacy czyli czyt: ktos komu sie wydaje ze swiat ma w zasiegu reki, ok, no jest tym sedziom, no ma ten dom i ta fure, ale jak przyjdzie problem zyciowy to najczesciej sr. .. pod siebie jak maly kroliczek i zaczyna tymi malymi oczkami szukac wykcia. Potem dochodzi do etapu, ze nie pieniadz sie liczy, ze rodzina, dzieci jest sensem zycia. .. Nie jjestem katolickim oszolomem ale nie jestem tez hipokryta uwarzajacym samego siebie za osmy cud intelektualny swiata. Wierze ze jest zycie poza tym swiatem i trzeba cieszyc sie z tego co sie ma. Pier... o fizyce i kosmosie i prawdach jest takim zalosnym usprawiedliwieniem swojego leku przed czym czego sie nie rozumie. Chodze do kosiola, chodze do "czarnych"ale przez ostatnie 20 lat a mam 40 nie slyszalem w Elblagu awet slowa o polityce. Te brednie i ten belkot dotyczy ludzi ktorzy kosciol widzieli 30 lat temu:)pedofilie, tak sa w kosciele napewno podobnie jak w policji, sadzie i prokuraturze. .. chce ktos cos dodac??? tak myslalem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    ASWYMIATA(2020-03-15)
  • Nie prawda prawicowcy też
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ja też (2020-03-15)
Reklama