UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kiedy podacie info o przypadku z Elbląga?
  • A co będzie ci lepiej na sercu jak przeczytasz takie info? Skoro wiesz o takim przypadku to po co ci info w necie
  • Przepraszam, że się powtórzę z innego artykułu, ale takiego hejtu, ziania nienawiści, nietolerancji, nieuszanowania przekonań religijnych i światopoglądowych wielu osób, szczucia na wierzących i na Kościół itp. - w tym portalu dawno nie czytałem. Czy to ma byś zamierzony efekt redakcji? - Po lekturze tych komentatorskich wypocin wnioskuję, że w naszym kochanym mieście (i nie tylko)już jest wielu zakażonych wirusem, nie wiem czy z koroną, ale na pewno wirusem nienawiści i braku szacunku dla drugiego człowieka. To ociera się o znieważanie z art. 195 i 195 Kodeksu Karnego. A skoro jest tu tyle samemu załatwiających swe potrzeby wiary czy niewiary, to przypomnę tylko - MIŁUJ BLIŹNIEGO SWEGO, JAK SIEBIE SAMEGO. Nie możesz wyjść, jeden z drugim z domu, to przewietrz mieszkanie i swą głowę, może oprzytomniejesz. .. (przepraszam, ale mnie poniosło, bo na koronawirusa w końcu znajdą lekarstwo, ale na głupotę - nigdy). LUDZIE! OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    RodemzElbląga(2020-03-15)
  • @RodemzElbląga - Przepraszam, że się powtórzę z innego artykułu, ale takiego hejtu, siania nienawiści, nietolerancji, nieuszanowania przekonań ateistów, osób LGBT, i szczucia na wierzących w inną wiarę niż katolicyzm itp. w tym portalu często się spotykam a zwłaszcza od 4 lat gdzie jest przyzwolenie władzy na takie postępowanie. Wystarczy poczytać sobie wyzwiska i chamskie odzywki nawet pod tym artykułem do ateistów i katolików innej opcji politycznej niż pis np. w stosunku do Pana Owsiaka, którego nazwisko w tym artykule nie przytoczone a jego osoba obrażana.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Polak katolik z Elbląga(2020-03-15)
  • @Polak katolik z Elbląga - JEDNAK WOLĘ NORMALNOŚĆ, więc nie podejmę polemiki - nie z tego względu, że się boję dyskusji, lecz szkoda mi cennego czasu na kopanie się z koniem. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    RodemzElbląga(2020-03-15)
  • @RodemzElbląga - i vice versa, pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Polak katolik z Elbląga(2020-03-15)
  • @RodemzElbląga - Normalność czyli my możemy wszystkich mieszać z błotem nie mając racji i co nam zrobicie
  • Masz na myśli tzw. LGBT+??? Dla normalnie myślącego człowieka - jednak to nie jest normalność
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    RodemzElbląga(2020-03-15)
  • @RodemzElbląga - Życie w celibacie i pouczanie innych jak żyć i współżyć z kobietą jest normalnoscią? O pedofilach w KK nie wspomnę. Dobranoc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    inteligentny elblążanin(2020-03-15)
  • @inteligentny elblążanin - Żeby mówić o chorobie serca, to trzeba samemu na nią być chorym? Żeby mówić, że kradzież jest złem, trzeba samemu być złodziejem? Żeby było jasne - nie usprawiedliwiam jakiegokolwiek zła. Dobranoc
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    RodemzElbląga(2020-03-15)
  • @RodemzElbląga - a propos LGBT - szanuj bliźniego swego jak siebie samego - nawet ksiądz Krzysztof Charamsa nie wstydzi się tego, że jest gejem
  • Gwoli ścisłości - on jest byłym księdzem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    RodemzElbląga(2020-03-15)
  • @RodemzElbląga - Zgadza się ale Abp Juliusz Paetz skompromitowany hierarcha, który mimo poważnych oskarżeń o zbyt bliskie relacje z młodymi mężczyznami był do końca (wielu wprost interpretuje je jako wyraz skłonności homoseksualnych arcybiskupa), do końca życia brylował na salonach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    inteligentny elblążanin(2020-03-15)
  • @inteligentny elblążanin - cyt. "wielu wprost interpretuje je jako wyraz skłonności homoseksualnych arcybiskupa"- to jest przypuszczenie, a nie pewnik, dowód. .. Paetz został odsunięty, ale nie wywalony z kapłaństwa, bo nie było twardych, niezbitych dowodów. .. Nie chcę też roztrząsać się nad zmarłym. .. Zasada ogólna - jeśli ktoś ma takie ciągoty, to niech zostanie w domu, a nie pcha się do bycia księdzem, niech będzie uczciwy w tym, co lubi. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    RodemzElbląga(2020-03-15)
  • @RodemzElbląga - Abp Marek Jędraszewski za współczesne prześladowania Kościoła podaje przykład skazanie kard. George'a Pella z Australii za pedofilię. – Spójrzmy dzisiaj na Australię, gdzie kardynał Pell został skazany. Tam są łamane prawa człowieka. Pell został osadzony w więzieniu o zaostrzonym rygorze. 21 sierpnia 2019 sąd stanu Wiktoria odrzucił apelację i utrzymał wyrok. I niech tam siedzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    normalny polak(2020-03-15)
Reklama