UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Posłuchali pana biskupa, czy zdrowego rozsądku?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    87
    39
    Amerykan(2020-03-15)
  • @Amerykan - Raczej rozsądku bo Biskupi KK raczej mają kasę na widoku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    38
    42
    Szok(2020-03-15)
  • @Szok - Większego barana to nie ma na tym świecie.
  • Wierz ślepo w KK i poślij do nich swoje dziecko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    38
    Szok(2020-03-15)
  • Barana może i nie ale takiego ciemnogrodu nie przepuszczalna że znajdę zza życia 🤭
  • Ciemnogrodu hmm Polska to już nie ciemnogrodzie a beton intelektualny. Afera za aferą w KK a oni nadal jak te Lemingi idą do KK. Podam wam przykład. Zapytałem się kiedyś księdza. Gdzie jest napisane że ludzie mają nakazane iść do kościoła. Nic nie odpowiedział, no to pytam się gdzie wasze śluby ubóstwa i pokory, i wtrącanie się do spraw świeckich. Odpowiedział że jestem tendencyjny i widzi we mnje zalążki szatana.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    19
    Szok(2020-03-15)
  • @Szok - Nie wierzysz w Pana Boga to twój problem, jesteś wrogiem kościoła katolickiego to również twój problem jednak skoro jesteś przeciwnikiem to po jakiego grzyba wypowiadasz się na temat kościoła katolickiego również na to, że katolik daje jakoś ofiarę. W kościele nikt nikogo nie zmusza aby dawał jakieś pieniądze bo to jest dobra wola darczyńcy. Nie życzę ci tego ale może przyjdzie taki czas, że będziesz prosił Pana Boga o miłosierdzie i pomoc.
  • @Szok - Jeszcze jedno. Wierzę w BOGA ale nie w KK i mamonę. Modlę się od lat w domu bo nikt mi nie powie że Bozia jest tylko w Kościele. BÓG jest wszędzie.
  • @Szok - Niestety nie obrażając wszystkich ale polska to ciemnogród. Jak grają tak tanczjmy
  • Napisał Pan (Wrogiem kościoła Katolickiego i owszem)A pan wierzy w KK czy BOGA. Bo KK sam się ustanowił jako instytucja. Bóg nic nie ma z tym wspólnego. Bóg nie nakazał powstania Instytucji. Konia z rzędem kto mi przedstawi gdzie jest napisana aby Bóg to napisał.
  • @Szok - Akurat uwierzę w tę Twoją modlitwę w domu.
  • @Szok - wspólczuję ci, czlowieczku
  • @Szok - w biblii, pamietaj abys dzien swiety swiecil, jak sie czyta gw to sie nie wie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    katolik(2020-03-15)
  • ty śmieciu
Reklama