UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie przyjmować mandatów, są niezgodne z prawem!!!
  • Jasne ! Nic nie jest zgodne z prawem :)Nawet ta gazeta :)Jak facet puka faceta to jest dopiero COLOR I RAINBOW :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    22
    Zakaz zakazywania(2020-10-13)
  • @Zakaz zakazywania - takie rzeczy tylko w elbląskiej policji i w seminarium, w maseczkach rzecz jasna
  • Nie przypisuj noszenia maseczek do prawa. Szanuj zdrowie innej osoby. Zachowujesz się jak egoista samolub. Napisz oświadczenie ze jak zachorujesz nie będę rzadka pomocy lekarza ani szpitala
  • @gosc - Człowieku, to co powtarzasz to medialna propaganda która idzie wielotorowo. Jeśli potrzeba oddychania jest egoizmem to tak, jestem egoistą. Życze miłego trucia się dwutlenkiem węgla pod maską.
  • @gosc - Lepiej żeby żaden systemowy lekarz ani szpital mnie nie leczył - to pewne!!!
  • bedziesz mial szczescie jak ci miejsce znajda, no chyab ze jestes vipem to komus tam wpisza ze zszedl na choroby wspolistniejace
  • będę mieć szczęście jak nie znajdą miejsca, szczerze współczuję tym którzy załapią się na szpital
  • @gosc - Jak nie przypisywać noszenia maski do prawa? Skoro są kary to prawo być powinno, a takiego prawa nie ma.
  • @gosc - A ty napisz że zrezygnujesz z 500+ renty i emerytury. Co za głupi argument. Płacę podatki właśnie po to żeby mnie leczyli jeśli będzie potrzeba. Teraz pokazują w szpitalu "zdrowych"którzy na pewno mogliby zwolnić łóżka. Dla tego pół promila naprawdę potrzebujących
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Myśl babo !(2020-10-13)
  • @Myśl babo ! - Zrezygnowałem już dawno ze wszystkich państwowych zapomóg, a ty się lecz jak zapłaciłeś, odbieraj co twoje. Policz ile już im zapłaciłeś, czy to się opłaca? Mi nie.
Reklama