UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja jestem ciekaw kto mi zwróci kasę za siedzenie w domu i brak możliwości zarabiania - np tym którzy pracują za granicą - marynarze itp i muszą latać samolotami a na domiar płacą podatki w PL i wydają w tym chorym kraju ciężko zarobione pieniądze aby 500 plus miały - a przedsiębiorcom kto zwróci - a samotnym rodzicom z dziećmi 8+ kto da ? bo wg pisiorów przecież 8 czy 10 latka samego w domu na 8 godzin można zostawić - kto za to beknie??? - Na co idą podatki ? - Na rozrywki ? Luksusy i zachcianki partyjne ? Nowe limuzyny, krociowe pensje dla swoich ? - Ci co siedzą na rządowych posadkach mają w d. .. za przeproszeniem to za co ktoś zapłaci za mieszkanie, kredyt komornika czy alimenty, bo i po co, Potraficie tylko podnosić podatki, nie kontrolujecie cen żywności, pomidory po 50 zł, spirytus z 37 na 85 zeta drób prawie 30 zł za kilo piersi z kurczaka - a to tylko nie liczne przykłady. Podejście rządu - zaczęło się palić to kopiemy studnię - za późno o co najmniej miesiąc - teraz to się ze swoim stanem cmoknijcie jak macie już syf u siebie - zaraza nie zna granic - mądry po szkodzie który nawet klerowi nie potrafi wytyczyć granicy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    lajman(2020-03-15)
  • Jak przeżyjesz to do kolanowirusa z pretensjami!
Reklama