UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zamknąć TVN, odebrać komputery w PO/KO i nie będzie fake newsów
  • no i pis do dymisji - nie zapominaj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    12
    lajman(2020-03-14)
  • TjefaŁensiejewoda
  • @lajman - PIS to dymisji to jedyne co potrafi KO mówić, zero pomysłu na Polskę czy pandemię, jedynie co potrafi powiedzieć to PIS do dymisji. Ja właśnie przez to co PIS robi to przekonałem się do tego rządu.
  • takich moherów jak ty powinni pozamykać i ubezwłasnowolnić - natychmiast!!!
  • Wiesz - nikt wyroku z KO za kłamstwo nie dostał - a Morawiecki i owszem - :)No to gratki za to że przekonałeś się do rozdawnictwa, zakłamywania rzeczywistości, 2 mld na tubę rządową, jeżdżenie długopisa po kraju i tak naprawdę robieniu propagandy, łamaniu konstytucji, upolitycznionej prokuraturze i częściowo sądom, dojnej zmianie - bo naszym się należy, kupowaniu limuzyn za ciężkie pieniądze, kampanii na trumnach, hipokryzji kumoterstwu, banasiowej republice, itp itd - ty a powiedz mi - gdzie siedzą ci co niby kraj za PO okradali ? Pisiory posiadziły kogoś ? :)A co z nadprezesem kulawym- gdzie jest ? A co z wydymanym w kakao Dudą co chciał odwołania Kurskiego ? - no to fajnie że się przekonałeś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    lajman(2020-03-15)
  • @lajman - Bardzo dobrze, zarobiłeś trochę kopiejek za wpis i już możesz odejść.
  • czemu wy pisiory jesteście tacy głupi ? a no tak zapomniałem - przykład idzie z góry
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    lajman(2020-03-15)
  • apropo zapomniałem - ty a gdzie wielki wódz guru narodu ? bo jakoś dziwnie się schował - czyżby zdalnie z Żoliborza akcją zarządza ? czy może z kotem pod kołderką ? wiesz coś ? - podziel się - ależ ta historia kołem się toczy. .. .to co - teraz gorszy sort dobry ? teraz pielęgniarki i lekarze są si, tak ? No patrz - a jeszcze niedawno kazaliście im wyjeżdżać z kraju, pracować dla idei, garaże sprawdzaliście, szczuliście przez swoją tubę - a teraz proszę - jakie podziękowania idą - A jak tam Karczewski ? jest na pierwszej linii czy raczej w odwodach? wiesz co człowieku - ci twoi guru już dawno osiągnęli himalaje hipokryzji a ty razem z nimi - i jak rozumiem że komuś się marzy Putinowska Polska - ale niedoczekanie wasze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    lajman(2020-03-15)
  • @lajman - Pozdrów tez Putina :)Przy okazji napisz jak tam u was w wielkiej rasiji :D
  • @lajman - Nawet dobrze trollować nie potrafisz
  • widzisz - skoro nie ma się dobrych kontr - argumentów trzeba wylewać pomyje co nie ? tylko to potraficie pisotalibowie - nie macie za dużo do powiedzenia - uj. .. .. ście się tej Rosji i się tego trzymacie jak smoleńskich trumien - w sumie to mi was żal - bo dajecie się walić w zad bez mydełka - a kolanowirus vel wielki przekop dyma was koncertowo,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    lajman(2020-03-15)
  • @lajman - Takich ja ty powinno się zamykać, żeby nie siali fermentu !!!!!
Reklama