UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nikt z lekarzy czy pielęgniarek nie wymyślił sobie zamknięcia przychodni, żeby utrudnić komuś zycie. Izolacja i zachowanie fizycznego dystansu to jedyne lekarstwo jakie jest. Na drzwiach każdej przychodni są podane numery do rejestracji. Trzeba tam dzwonić. Pielegniarki zapiszą na teleporade do lekarza. Przez telefon i kontakt mailowy można dużo załatwić i na chwilę obecną musi to wystarczyć Ale lekarz nie udziela teleporad 24h/dobę. Odbiera jak jest w pracy. Dlatego może się zdarzyć, że o 3 w nocy nie odbierze telefonu albo o 23.31.. Dziś udzieliłem ok 30 teleporad. 90%telefonów było w 1 godzinie pracy, więc wiadomo, że wielu się wtedy nie dodzwoniło. Trochę zrozumienia i cierpliwości. Dla wszystkich jest to trudna sytuacja, ale jak nie chcemy mieć tylu zgonów co we Włoszech, musimy się dostosować. Nie tylko w Elblągu czy w Polsce jest taka sytuacja. JEST WSZĘDZIE. Gdyby ktoś z koronawrusem pojawił się w przychodni, byłaby zarządzona kwarantanna. .A WTEDY NIE BYŁOBY NAWET TELEPORAD. Zdrowia i rozsądku wszystkim życzę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    4
    lek med(2020-03-17)
  • Koncza mi sie leki durnie jedne grozi mi zawal jak nie wezme.chce kod do recepty.
Reklama