UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Powiem krótko, to co się w tej chwili w elbląskiej służbie dzieje to najdelikatniej można powiedzieć - granda !!! -. Na dzień dzisiejszy szanowne panie z rejestracji są zdolne jedynie powiadamiać pacjentów iż wizyty, zabiegi, operacje i inne świadczenia lekarskie realizowane nie będą, Ot cała informacja. Wszelkie pytania do nich kwitują, ,nie wiem, nie wiadomo, trudno powiedzieć ''. Cała dyskusja. Lekarzy nie ma i nie wiadomo kiedy będą. Tak Polska i Elbląg radzi sobie z epidemią, naszym kosztem i co najgorsze zdrowiem. Elbląska służbo zdrowia - nie pozdrawiam!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    45
    28
    w.......y pacjent(2020-03-17)
  • @w.......y pacjent - to nie problem elbląskiej służby zdrowia tylko problem wynikający z zaniedbań rządzących, brak środków, masek, ubrań- w jaki sposób Ci ludzie maja pracować, dlaczego nie kupiono tego w styczniu, kiedy wiadomo było, że będzie problem, dlaczego w styczniu nie zamknięto granic i nie wprowadzono kwarantanny dla przyjezdnych i testów? Dzisiaj kraj funkcjonowałby normalnie. Dzisiaj i jutro zbierzemy żniwo my wszyscy za arogancję władzy. Ważniejsze wybory i ustawy o dofinansowaniu TV publicznej niż zakup testów. Decyzje dobre ale dwa miesiące za późno.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    16
    ella(2020-03-17)
  • A co pani z recepcji wróżbita Maciej i wie kiedy ryzyko z koronawirusem się skończy? Ja się nie dziwię a wręcz podziwiam że pracuja pielęgniarki lekarze ratując nasze życie a tak bardzo narażając swoje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    6
    O zgrozo! (2020-03-17)
  • Ja jestem panią z REJESTRACJI i oburzona jestem tym wpisem. Skąd my mamy wiedzieć na kiedy wizyta ma być przełożona? Jest elektroniczny system rejestracji każdy pilny przypadek konsultujemy z lekarzem a szkoły to kiedy będą otwarte??? Bo nie wiadomo na jak długo trzeba opiekę załatwić?? To jest absurd jeżeli będzie coś więcej wiadomo to zawsze trzeba tak zrobić żeby wizyta przełożona była w normalnym terminie nieodległym
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    PaniXYZ(2020-03-18)
  • @w.......y pacjent - No ale co ci maja odpowiedzieć? Skończy się koronavirus to poustawiają nową kolejkę na ta chwile wstrzymane i siedzieć na d..tyle. .. Teraz nawet profesorowie i naukowcy nie są w stanie przewidzieć końca pandemii wiec i nie wymagajcie tego od recepcjonistki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ja@wp.pl(2020-03-18)
  • @ella - Następny mądrala elblaski który tylko mówi Ciekawe dlaczego nie zabezpieczyłeś sie w maseczki i płyn do dezynfekcji na poczatku lutego. Ja nie czekałem żeby państwo i rząd za mnie to zrobiło. Sam kupiłem i dziś mam.
Reklama