UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tresura.
  • Ciebie złapać związać i SIŁĄ zaszczepić - oszołomie. Przez takich jak TY, umierają masowo ludzie!
  • Niektórzy się podniecają jak mogą wstawić jakoś niby śmieszny obrazek znaleziony w odmętach internetu.
  • Ludzie umierają masowo, bo nie nosicie masek i się nie myjecie, więc roznosicie tego wirusa dalej. Nie zwalaj winy na innych, bo ja mam dobrą pamięć i doskonale pamiętam, kto jest odpowiedzialny za rozprzestrzenianie się wirusa - wy antymaseczkowcy.
  • ale przecież to , że jesteś zaszczepiony nie znaczy że nie przenosisz wirusa i nie zarażasz, wręcz przeciwnie, skąd więc taka furia?
  • Widziałeś kiedyś wirusa lub bakterię pod mikroskopem oczywiście, bo jest tak maluteńki, że gołym okiem za skarby świata go nie zobaczysz. I co, myślisz że taka maseczka to dla niego bariera? Żadna, a tylko robi więcej szkody, gdyż wdychamy z powrotem tą truciznę którą przed chwilą wydmuchaliśmy. Każdy mądry lekarz to powie,
  • Przestań już w końcu gadać te głupoty o maseczkach i powoływać się na "mądrych lekarzy", którzy noszą maski godzinami i nic im nie jest. Nie znam żadnego lekarza, który potwierdzi te bzdury u truciu się. Czy ja znam tylko "niemądrych"lekarzy?
  • Widocznie. .. .
Reklama