UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Prof. Robert Flisiak, prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych wyjaśnia różne brednie i mity narosłe wokół "cudownego"ponoć działania i skuteczności amantadyny. [spojler: To brednie. ] more: wiadomosci. wp. pl/koronawirus-a-amantadyna-czy-taka-terapia-moze-okazac-sie-skuteczna-6590503149218624a Hashtagi: #fakty, #nauka, #zdrowie, #amantadyna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    RobertKoliński(2020-12-27)
  • @RobertKoliński - "WHO odradza stosowanie remdesiviru u pacjentów hospitalizowanych z powodu COVID-19.Z tą opinią w wypowiedzi dla PAP nie zgadza się prof. Robert Flisiak. Twierdzi, że badania, na które powołuje się organizacja, nie są wiarygodne. "No to wybrałeś sobie autorytet. Ha ha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Marek kk(2020-12-27)
  • @RobertKoliński - Ej, lewicowy błaźnie, jak to było? "Moje ciało, moja sprawa". Nie od dziś wiadomo, że razem z PiSem macie zapędy totalitarne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    DrPaiChiWo(2020-12-28)
  • @RobertKoliński - kolinski, widze ze i na medycynie się znasz/? ten twój flisiak słuzy mamonie, gada co ma gadac, ja znam przynajmniej 12 osób z mojego otoczenia, kilku lekarzy, które wzieły viregyt k (amantandyne, jakbys sie deklu pytał co to)i covid przszedł po kilku dniach. .. nikt nie miał zadnych powikłań, koszt 6,80 za terapie la dwóch osób. .. i w tym jest problem dla koncernów i lewicowych geszefciarzy, tpu twój darczyńca, soros. .. n
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    ciekawy(2020-12-28)
Reklama