UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński W kontekście tego wywiadu warto wyjaśnić jedną, ważną rzecz. Otóż pucujące się od przedwczoraj na elbląskich portalach informacyjnych anty-szczepionkowe oszołomstwo odpowiedzialne za te żenujące, anty-rozumowe hasełka nabazgrane na elbląskich chodnikach, to są lokalne korwinoidy bez szkoły i patoprawicowe, brunatne oszołomy z Konfabulacji - nie wiem dlaczego wstydzą się oni przyznać do tego faktu publicznie?:)Dodatkowo - cały ten cyrk w elbląskiej RM związany z anty-szczepionkowymi fobiami, ktory miał miejsce w ostatnią środę na komisji, to bynajmniej nie jest jednostkowa akcja i inicjatywa elbląskiej pani Kasi, tylko zorganizowana, ogólnokrajowa akcja tych właśnie - brunatno-konfabulacyjnych środowisk, również z udziałem patoprawicowych zwolenników epidemii i rezygnacji z obostrzeń, zrzeszonych w komediancko-szkodniczej inicjatywie tzw. #otwieraMY; Piszę to po to, żeby lud wiedział - i jak zawsze, za prawdziwość słów swoich prawdziwych a udokumentowanych, gotów jestem świadczyć w każdym sądzie:)#antyfaszyzm #PrawdaWasWyzwoli #ObrońcyZwyroli 😘 #elblag ⚡💜✊🚩 #SzczypmySię!🚩 Hashtagi: #antyfaszyzm, #patoprawica, #ONRtoZbiorZer
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    58
    RobertKoliński(2021-03-12)
  • @RobertKoliński - #SzczypmySię!? ⚡?✊? #elblag ? #ObrońcyZwyroli #PrawdaWasWyzwoli sądzie:)#antyfaszyzm każdym w świadczyć jestem gotów udokumentowanych, a prawdziwych swoich słów prawdziwość za zawsze, jak i - wiedział lud żeby to, po to Piszę #otwieraMY; tzw. inicjatywie komediancko-szkodniczej w zrzeszonych obostrzeń, z rezygnacji i epidemii zwolenników patoprawicowych udziałem z również środowisk, brunatno-konfabulacyjnych - właśnie tych akcja ogólnokrajowa zorganizowana, tylko Kasi, pani elbląskiej inicjatywa i akcja jednostkowa jest nie bynajmniej to komisji, na środę ostatnią w miejsce miał ktory fobiami, anty-szczepionkowymi z związany RM elbląskiej w cyrk ten cały - publicznie?:)Dodatkowo faktu tego do przyznać oni się wstydzą dlaczego wiem nie - Konfabulacji z oszołomy brunatne patoprawicowe, i szkoły bez korwinoidy lokalne są to chodnikach, elbląskich na nabazgrane hasełka anty-rozumowe żenujące, te za odpowiedzialne oszołomstwo anty-szczepionkowe informacyjnych portalach elbląskich na przedwczoraj od się pucujące Otóż rzecz. ważną jedną, wyjaśnić warto wywiadu tego kontekście W
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    30
    KobertRoliński(2021-03-12)
  • @RobertKoliński - Nowa akcja szukamy lekarza dla de**la lewaka
  • @RobertKoliński - Potrafisz napisać choć jeden komentarz bez ubliżania innym. .. człowieku Ciebie powinno się utylizować za te komentarze jesteś arogancki chamski bezszczelny brak wiedzy argumentów zastępujesz prostackimi wyrazami
  • @RobertKoliński - Weź juz przymknij się idioto.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    5
    Tralala(2021-03-12)
  • @RobertKoliński - Ciebie trzeba pozbawić praw obywatelskich jesteś niebezpieczny lewacki psychopato co Ty wypisujesz wszystko pełne agresji nienawiści. A najśmieszniejsze że wszyscy leją na Ciebie a Ty udajesz że tego nie widzisz zero honoru zero zasad zero społeczne nic więcej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    2
    Niszczlewactwo(2021-03-12)
  • @RobertKoliński - spotkamy się czubku na rozmowie ??? przypomnę ci kto zabierał tobie kanapki na przerwach w szkole podstawowej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    jaaaaaaaaaaaaaaa(2021-03-12)
  • @RobertKoliński - Widzę, trochę poniosło. .. pewnie na fali wygranej w poprawnie politycznym sądzie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    JanuszKról(2021-03-12)
  • @RobertKoliński - Precz z socjalizmem! Coca-cola za 2 zł!
  • @RobertKoliński - to za ruskie kopiejki Korniw z ferajną odwala te cuda, Rosji zależy na destabiluzacji UE i Polski, te barany to właśnie robią,
  • @jaaaaaaaaaaaaaaa - Ale kanapki pewnie miał z mopsu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Niszczlewactwo(2021-03-12)
  • @RobertKoliński - Proszę nie zwracać uwagi na te tępe uwagi korwino-płaskoziemców. Ludzie w jaki sposób Koliński kogoś obraża. To wstyd i hańba, że w tych czasach istnieją ludzie o poglądach nacjonalistycznych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    Ojbajtek(2021-03-12)
  • @JanuszKról - Powiedziałeś już swojej kobiecie jakie zdanie o paniach ma twój idol Korwin?
  • @Ojbajtek - Taki sam wstyd jak to, że ktoś ma poglądy komunistyczne.
  • RobertKoliński @Ojbajtek - Dziękuję bardzo za dobre słowo:)Ale uspokoję przy okazji - ja naprawdę nie przejmuję się zbytnio tymi komentarzami brunatnych oszołomów, bo świetnie wiem a)co to za lumpen-komentariat je płodzi (kilku z nich jest już dobrze znanych Policji za swoje wcześniejsze, kompletnie zbydlęcone komentarze w stosunku do mnie, i ja również znam ich nazwiska oraz twarze, mam nawet całą kolekcję zdjęć tych twarzowców:)oraz b)że to są po części nacjo-siermięgi od znanej a przegranej z kretesem przez nich sprawy sądowej o ich faszystowskie konotacje, a po części ich brunatna klaka z faszyzujących grupek brunatno-antyszczepionkowych przegrywów z całej Polski więc to jest ich jedyna możliwość odegrania się dziś za własną głupotę i merytoryczną nieudolność:)Dziwię się tylko, że portelowa cenzura woli np. blokować moje merytoryczne, choć czasem anty-peowskie komentarze, zamiast zablokować szambo wylewane przez tych troll-patusów. No, ale mamy przecież dziki kapitalizm w Polsce więc dla Redakcji liczą się bardziej kliknięcia, niż poziom dyskusji na jej własnym forum; Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam:) Hashtagi: #antyfaszyzm, #patoprawica, #ONRtoZbiorZer, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    9
    RobertKoliński(2021-03-12)
  • @Ojbajtek - Ja nie lubię Kolińskiego, ale jestem za szczepieniami. Ja mnie zaszufladkujesz?
  • @Qwer - Ćwierć inteligent bez zdolności indywidualnego myślenia i analizowania faktów z różnych źródeł. Może być?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Ferajna(2021-03-13)
  • @RobertKoliński - Wykup chłopie może wreszcie tą receptę. Serio. Bo widzę że ci się już leki dawno skończyly
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Hubert555(2021-03-13)
  • @RobertKoliński - Wylewasz te pomyje na każdego kto jest przeciwnego zdania niż Ty i nie ważne czy to komunista demokrata liberał prawicowiec nie ważne kim jest jakie wartości reprezentuje może być dobrym człowiekiem bezinteresownie pomagający innym dla Ciebie liczy się że nie popiera Ciebie i to wystarczy aby pisać o nim "faszysta brunatny patoprawicowiec lump tchórz itp"jesteś przepełniony nienawiścią jak Trocki samolubny jak Stalin przemawia przez Ciebie sadyzm jak u Dzierżyńskiego jesteś nikim totalne zero intelektualne w mieście już krąży powiedzenie "głupi jak Koliński"zastanów się nad kolejnym komentarzem w którym ubliźysz komukolwiek
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Niszczlewactwo(2021-03-13)
  • @Ferajna - A w realu też taki odważny jesteś?
  • @Niszczlewactwo - a czemusz od razu stali, churchil. .. moze kaczyński wystarczy? tałatajstwo jedno ma imię: nieprzyzwoitość!
  • @Ojbajtek - Panie Robercie, czy to już osobowość wieloraka, czy tylko taktyka obronna na publicznym forum ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    GłębokaMyśl(2021-03-13)
  • @RobertKoliński - "zamiast zablokować szambo wylewane przez tych troll-patusów "Panie Robercie, jest taki link: Zgłoś do moderacji. W internecie, z całą pewnością, znajdzie pan instrukcję obsługi wyżej wymienionego. .. W ten sposób może pan pomóc moderatorom. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    GłębokaMyśl(2021-03-13)
  • @RobertKoliński - Szanowny Robercie za przeproszeniem pier. .. .sz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    observator1(2021-03-13)
  • @RobertKoliński - rzygamy na ciebie, my plaskoziemcy i antyszczepionkowcy, żryj te rzygowiny.
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Przedstaw się tu nazwiskiem, a wszyscy się przekonamy, jakim to faszolem nie jesteś - strach obleciał przed prawdą, tchórzu zafajdany?:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    RobertKoliński(2021-03-15)
  • RobertKoliński @GłębokaMyśl - Pogięło? Ja nie muszę ukrywać się pod troll-nickami, jak brunatne tchórze - powinniście już przynajmniej to zauważyć po tylu latach mojej tu orki na ugorze:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    RobertKoliński(2021-03-15)
Reklama