UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W chwili walki z pandemią koronawirusa za głupie, a wręcz lekkomyślne uważam sprowadzanie Polaków zza granicy, ponieważ każdy z nich jest potencjalnym nosicielem wirusa, natomiast sama kwarantanna w miejscu zamieszkania takich osób jest w zasadzie fikcją. Każdy z Polaków będący za granicą czy to na wczasach, czy też będąc w pracy miał dużo wcześniej możliwość powrotu do kraju i miał informacje na temat rozprzestrzeniającego się wirusa, ale oczywiście larum powstało po ogłoszeniu zamknięcia granic. Gdy słyszę, że tacy wczasowicze biorą pod uwagę pozwanie państwa o nie zaopiekowanie się nimi biednymi za granicą, to scyzoryk otwiera mi się w kieszeni. Kwarantanna takich osób powinna przebiegać planowo w miejscach przygranicznych, można to nawet nazwać tymczasowym obozem - to tylko gra słów - ale po 14 dniach nie stwierdzenia zachorowania takie osoby można byłoby wypuścić. Chińczycy w kilka dni potrafili postawić szpitale zakaźne bez zbędnego obciążania pozostałych szpitali, u nas tworzy się szpitale zakaźne ze szpitali, które powinny leczyć pozostałych ludzi i wykonywać planowane zabiegi. W tym kraju logika i logistyka jest wyrazem obcym dla większości, tu jest jakieś pospolite ruszenie. Ale oczywiście zbliżające wybory są najważniejsze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    4hzfn zfng(2020-03-17)
  • TAK!! JAK. BYŁY WYBORY TO. SENIORZY BYLI POTRZEBNI A, TERAZ STWARZA SIĘ ZAGROŻENIE DLA ICH ŻYCIA I ZDROWIA...... M. TO.... MEGA POMYSŁ. A ZWŁASZCZA TA LOKALIZACJA...
  • TAK!! JAK. BYŁY WYBORY TO. SENIORZY BYLI POTRZEBNI A, TERAZ STWARZA SIĘ ZAGROŻENIE DLA ICH ŻYCIA I ZDROWIA...... M. TO.... MEGA POMYSŁ. A ZWŁASZCZA TA LOKALIZACJA...
  • To posluchaj medrcu, jestem marynarzem i musze pracowac za granica, gdyby nie my kolego to teraz zamiast mydla mialbyc ku...a bloto z kumieli do mycia i tankowal tez wode z tej rzeczki. Wiec nie pier......ol mi tutaj, ze mam kwarantanne jakas przechodzic na granicy albo nie wracac do kraju. Troche kur.....a szacunku dla innych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Marynarzmarynarzy(2020-03-22)
Reklama