UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niektórzy wypowiadający się tu podają za autorytet lekarzy. Powiem tylko tyle. Na moje pytanie do pediatry z Elbląga "proszę powiedzieć jaki jest skład i możliwe skutki oddziaływania poszczególnych składników dowolnie wybranej przez panią szczepionki na organizm dziecka ?". Pani powiedziała tylko tyle "nie wiem, nie jestem na etapie produkcji": Czy to są te wasze autorytety ? Tyle to ja wiem a może nawet więcej bo szukam wiadomości, analizuje i drążę temat. Za to pani czy pan "doktor"bo nie każdy z nich nim jest wstrzykuje byle co za co mu płaca i każą "ale on wie co robi i co jest dobre dla jego pacjenta".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    1
    JacekM(2021-08-25)
  • @JacekM - Zadał pan niewłaściwe pytanie. Jeśli chcemy poznać skalę niewiedzy współczesnej medycyny zachodniej, należy zapytać pani doktor lub wuja Google jak działa paracetamol. .. ? Jak on to robi, że przestaje boleć głowa, łokieć czy kolano ? GM spytała. Wciągamy tony paracetamolu nie znając mechanizmu działania. Znamy tylko efekt końcowy na podstawie przeprowadzonych doświadczeń. Szczepionka, o której byśmy nie pisali, działa w sposób zdecydowanie bardziej złożony i wielopłaszczyznowy. .. Zakładając obecny postęp nauk medycznych GM pokusi się o stwierdzenie, ze w ciągu dwudziestu lat pańskie pytanie znajdzie odpowiedź. .. i raczej nie wcześniej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    GłębokaMyśl(2021-08-26)
Reklama