UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja uważam że firmy robią bardzo mało ze swojej strony. Wszystkim obarczają tych najniższych szczeblem. Nie martwią się o nich. To jest okrutne traktowanie. Podzielenie ten lepszy ten gorszy. Nie można iść na L4 bo nie będzie komu pracować A później jeszcze zwolnią jak się wróci. Szok Co nam przyszło przeżyć- oby przeżyć Bo takie osoby jak panie na kasach czy recepcjach lub bankach są najbardziej narażone każdego długiego dnia....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    7
    Gosci(2020-03-21)
  • Właśnie niektórzy codziennie walczą przez długie godziny czasem nawet 12 godzin z tym żeby nie spotkać kogoś chorego w kolejce przy obsłudze itd. Współczuję paniom co sprzątają teraz mają przekichane
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    1
    Ona65(2020-03-21)
  • Z tego co widac urzednicy pouciekali na l 4. Spolki miejskie no i ratusz. Tchorze. Wstydzcie sie.
  • @Gosci - A Ty myślisz ze pracodawca sra pieniędzmi. Ja mam firme i w poniedziałek zwalniam pracowników. Pomoc państwa to KŁAMSTWO NIC nie dostanę a kredycik to jak lina na szyję. Uczciwie prowadziłem firmę 15 lat, utrzymywałem tych nierobów z Wiejskiej a teraz gdy trzeba pomagać przedsiębiorcy czyli dojnej krowie to nie dają nic tylko kłamią ze dają. Jeszcze mówią ze mają być wybory w czasie epidemii ? Przecież to skazywanie ludzi tych starszych na pewną śmierć, gdzie oni mają sumienie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    7
    uczciwypracodawca(2020-03-21)
Reklama