UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przesyłam odnośnik do NOP po szczepionce. Są to tylko oficjalne dane. Według wielu informacji lekarze nie chcą ich zgłaszać mimo nalegań osób u których powikłania wystąpiły. www.pzh.gov.pl/serwisy-tematyczne/niepozadane-odczyny-poszczepienne-covid-19/
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    14
    123xyz(2021-12-15)
  • @123xyz - Jestem zaszczepiony, ani ja ani nikt zaszczepiony ktorego znam nie ma zadnych skutków ubocznych mamy za to pewność że nie wylądujemy na cmentarzu
  • @123xyz - Ja i moja rodzina po szczepieniu, żyjemy i mamy się dobrze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Hanna465(2021-12-15)
  • @Hanna465 - No to zdrówka życzę bo się za jakiś czas przyda
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Andrzej. Siedlecki(2021-12-15)
  • @Art:) - Czyli szczepionka dają nieśmiertelność??? Tego nawet kur. wizja nie grała
  • @Art:) - A kto Tobie dał pewność, ze jak juz jesteś zaczepiony to nie wylądujesz na cmentarzu, lekarz, czy telewizja? Myślisz, że osoby zaszczepione nie chorują i nie przechodzą covid ciężko lub umierają! To może zobacz na dane z listopada ze szpitala w Siemianowicach Śląskich i polecam zerknąć na rubrykę osób pod respiratorem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    grzesion(2021-12-16)
  • @grzesion - Szpital ten sam z Twojego ekranu nie czuje się uprawiony do analizy tych danych i wyciągania wniosków. .. ale Ty wiesz lepiej i przekładasz to na ogólnopolską teorię o braku skuteczności szczepień.
  • @Andrzej. Siedlecki - Każdemu się przyda. Niezaszczepionym trochę więcej, żeby spod kosy kostuchy uciec na intensywnej terapii.
Reklama