UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Już się pismakom wojna znudziła, nie ma o czym pisać, to musi wrócić pandemia. Ludzi należy ciągle straszyć, żeby się nie buntowali. Jak ruskie nas napadną to wirusa nie będzie. Tylko jakoś oni słabi więc powrót wirusa. Nie szczepiłem się i jakoś nic mi nie jest. Wbrew oczekiwaniu wyznawców covida nie umarłem i nie choruję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    3
    Elblążanin666(2022-07-13)
  • @Elblążanin666 - Do czasu
  • Pewnie że do czasu, każdy kiedyś na coś umrzeć musi. Taka to uroda człowieka, żyje i umiera. Swego czasu darła się na mnie kobiecina w masce że na dworze nie noszę maski. Że to przeze mnie ona zachoruje. Po 3 dniach zniesiono maski na świeżym powietrzu i kobiecina przestała w masce chodzić. Więc się pytam, co przez te 3 dni się zmieniło? Już przeze mnie nie zachoruje?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Elblążanin666(2022-07-13)
  • @Elblążanin666 - To nic. Ja widziałem babinę, co teraz w lipcu dalej boi się wirusa i zasuwa w masce po mieście, ale wejść na czerwonym świetle na przejście i całe przemierzyć to już się nie bała :D
  • @Elblążanin666 - Poje bane babsko, mam nadzieję, że jednak zeszla z tego świata.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Etwudyudhehsjjeididudufuej(2022-07-13)
  • @Elblążanin666 - Ruski nas nie napadną. Nie wiem, jak było z Ukrainą, ale wiem, że jeśli chodzi o wojnę z Polską, to Rosja będzie się bronić, bo Polska prowokuje ją do wojny cały czas. Przypomnijcie mi, po co polscy żołnierze strzelali w białoruską straż graniczną z procy? Tak, to jedno z tysięcy nagrań, których nigdy nie pokażą w Polsce.
Reklama