UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • więcej testów = więcej chorych, mniej testów = mniej chorych. Myślę, że ilość zarażeń jest już od ponad 3 miesięcy bardzo duża. Bohaterowie bez maseczek - dziękujemy.
  • Przecież Ty nosisz maseczkę, to się odczep od tych bez maseczki. Maseczka takie hasło w encyklopedii powinni dodać, od XIX wieku podstawowy 100% środek ochrony osobistej przed wirusami. Za czasów PiS wymagany rozporządzeniem. A pamiętasz Szumowskiego, ubawiony był podczas wywiadu w RMF z Mazurkiem, hehehe hihihi przecież te maseczki przed niczym nie chronią. .. połącz te kropki na logikę. A potem kumpel kumpla zadzwonił do kumpla bo dostał cynk i kupił maseczki w tonach. Poszły jak woda na pustyni. Przypadek; )
  • Ale maseczka noszona (np. przeze mnie), ochrania głównie innych (np. Ciebie), a nie mnie, który ją noszę. Maseczka chroni przed rozpyleniem wirusa podczas kichnięcia, czy kaszlu. Maseczka minimalnie tylko chroni tego co ją nosi, chroni innych i tych bez maseczek też. Zakumasz to w końcu teriospiskowcu, czy nadal nie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    edytowany(2021-03-26)
  • @edytowany - Nie wciskaj nam swojej psychozy, ok? Floryda bez masek od maja, statystyki o jakich się nie śni w naszym upodlonym kraju. Podobnie jest w wielu innych stanach, które zniosły te idiotyzmy. Za to my bijemy wszelkie rekordy zgonów, Szwecję już zaoraliśmy, mamy największą liczbę trupów w całej Europie, gonimy Brazylię. Chcesz jeszcze coś powiedzieć? Świat nie kończy się na Polsce i szczuciu na Portelu.
  • @hd - Tu jest Polska i Polacy, Nigdy nie porównuj naszego kraju do Szwecji, czy jeszcze Florydy, pamiętaj o tym. Takie porównania nie mają sensu. Tocz dalej swoją kulkę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    edytowany(2021-03-26)
  • @edytowany - No jasne. Tam żyją kosmici w próżni, a jeśli fakty nie pasują, to tym gorzej dla faktów. Kompromitujesz się za darmo, czy jesteś beneficjentem hossy medycznej?
  • @hd - "Tam żyją kosmici w próżni"- W Szwecji, wyobraź sobie (piszę to któryś raz, ale super przykład), na południu nad Bałtykiem, w lesie nie daleko brzegu na odludziu stoi fajna drewniana ławeczka. Pomimo, że jest na odludziu, nie ma monitoringu, nikt jej nie połamał i nie ma w około ławeczki śmieci i odchodów, czy podpasek. Taka właśnie różnica pomiędzy Polakami i Szwedami. Ze 100 lat nam do nich brakuje. Na Florydzie nie byłem, wiec się nie wypowiadam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    edytowany(2021-03-26)
  • @edytowany - Co wnosi ławeczka nad uroczym zapewne, szwedzkim Bałtykiem, do braku maseczek i większości obostrzeń w Szwecji i dramatycznych statystyk w "obostrzonej"Polsce. Że Szwedzi a Polacy to mentalność inna, wiadomo. Ale oni nie musieli wykazywać tego obywatelskiego posłuszeństwa, bo nie było takiej potrzeby, drakońskich obostrzeń nie doświadczyli. Rozumiem, że tylko Polaka można potraktować w taki sposób, który ładnie opisał rezydent lekarski Kosikowski: maski na zewnątrz to idiotyzm, ale dzięki temu nie ma wymówek, że zapomniałem w sklepie. Sto razy był podawany przykład Floryda-Kalifornia i obie Dakoty. Eksperyment na żywo z wynikami podanymi na stole. Efekt? Jak Polska i Szwecja, a nawet my tutaj przebijamy te dwa amerykańskie stany z obostrzeniami. Zapewne z powodu mniejszych środków na opiekę medyczną.
Reklama