UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem lekarzem. Stan zagrożenia epidemicznego oznacza dla mnie też to, że decyzją władz mogę być, jak żołnierz, przeniesiony do innej placówki - gdzie, wg widzimisię kogoś wyżej, jestem bardziej potrzebny. Dodatkowo nie mogę odmówić pracy, jeżeli jej obowiązkiem jest ratowanie życia, nawet w przypadku braku środków ochrony osobistej. Od dziś mogę zdechnąć, zarażając innych, zgodnie z prawem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    18
    qhwal'e(2020-03-13)
  • Ku chwale ojczyzny!!! Nie ty Sam inni też pracują
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    Chaos(2020-03-13)
  • Chwalisz się czy żalisz? Pielęgniarki tak nie płaczą
  • Dalej taki sejm i senat. Przedsiebiorcom tez nic nie daja ale urzedasy maja maski plyny co chcecie. Za darmo. Ma pan racje lekarze powinni miec szczegolne zabezpieczenia.co z nami bedzie zapasy zywnosci tez maja ale dla najubozszych my mamy zdychac..polityka syf.
  • Dalej taki sejm i senat. Przedsiebiorcom tez nic nie daja ale urzedasy maja maski plyny co chcecie. Za darmo. Ma pan racje lekarze powinni miec szczegolne zabezpieczenia.co z nami bedzie zapasy zywnosci tez maja ale dla najubozszych my mamy zdychac..polityka syf.
Reklama