UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To jest chore. .. .Zamykać kraj bo około 60 tys osób z pozytywnym wynikiem testu na COVID. .. .Z tych 60 tys 80% to bezobjawowi. .. .Nawet wczoraj niechcący dr Grześkowski główny piewca pandemi przyznał w RMF że testy pokazują tylko tyle że w komórkach są geny wirusa co nie oznacza że jest się chorym. To tak jak -cytuje- ktoś znajdzie 3 śrubki i powie że ma samochód!!! Ogarnijcie się wreszcie!!! Bo gospodarka padnie. Służba zdrowia padnie. .. Już teraz NFZ nakazuje odwoływać operacje!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    77
    76
    sowa(2020-10-15)
  • Ja tam, gdzieś te nakazy zakazy będę imprezował jak mi się podoba czy, to uznajomych czy z rodziną ja tam żyje po swojemu tak jak, przed pandemią. Chcę się bawić będę się bawić. Jeszcze trochę zaraz będą andrzejki
  • Pierwsze szczepy koronawirusa ludzkiego zidentyfikowano w latach 60.XX wieku. W 1962 roku wyizolowano szczep B814 pochodzący od dziecka z objawami przeziębienia
  • @Gosc - Obecnie wyróżnia się siedem gatunków koronawirusów wywołujących infekcję u człowieka: ludzki koronawirus 229E(ang. )– alfa-koronawirus[2][1]; ludzki koronawirus OC43(ang. )(HCoV OC43)– beta-koronawirus[2][1]; ludzki wirus SARS (SARS CoV Urbani)– beta-koronawirus[2][1]; ludzki koronawirus NL63(ang. )(HCoV NL63,początkowo znany jako wirus New Haven)– alfa-koronawirus[2][1]; ludzki koronawirus HKU1(ang. )(HCoV HKU1)– beta-koronawirus[2][1]; ludzki koronawirus bliskowschodniego zespołu oddechowego – wirus MERS (MERS-CoV, także: HCoV-EMC/2012,ludzki betakoronawirus 2c EMC/2012)– beta-koronawirus[1][8][9]; ludzki koronawirus SARS-CoV-2[10] (początkowo 2019-nCoV, zidentyfikowany w Wuhanie)[11][12]. -te wszystkie koronawirusy odpowiedzialne sa w wiekszosci za przeziebienia. tylko jeden organizm jest slabszy a drugi silniejszy i inaczej to przrchodzi. dla mnie to co sie teraz dzieje to zwykla grypa. proponuje nie chodzic i nie robic jakis testow bo sami sobie zeslecie katastrofe. nie przyjmujcie zadnych szczepionek bo to tylko oslabi organizm a tak wg. nie wiadomo co moga wstrzyknac. .. .
  • Nie życzę tobie tego, ale jeśli ciebie to świństwo dopadnie to jeszcze odszczekasz co napisałeś.
Reklama