UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Słowa Pisma Św właśnie dzieją się na naszych oczach. ."i sprawią, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, otrzymają znamię na rękę lub na czoło (wymazy?),  i że nikt nie może kupić ni sprzedać kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia, a liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. .Potem posłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii. .. I ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego, i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi i nie wzięli sobie znamienia na czoło ani na rękę. .. ".   Ap św. Jana 13,16-20.Czy to Wam czegoś nie przypomina? Zmuszanie na całym swiecie do przyjęcia zastrzyku, wszedzie te same metody, socjotechniki, wściekłe nawoływanie mediów aby zwalniać z pracy niepokornych. Zamiast zaufać Bogu ludzie bezgranicznie uwierzyli koncernom że poprawią dzieło Boskie zastrzykiem co 9 miesięcy z substancją genową okraszoną komórkami z abortowanych płodów. Nakręceni wściekłą propagandą strachu w telewizji (Nowy Bożek), doszli do etapu że nie udzielą na ulicy drugiemu bliźniemu nawet pierwszej pomocy bo widzą w drugim człowieku nic tylko "zagrożenie epidemiologiczne". Zaś tych którzy chcą pozostać LUDŻMI najchętniej zamknięto by do obozów koncentracyjnych co wielokrotnie padło tu w komentarzach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    16
    Ap św.Jana 13,16-20(2021-12-15)
  • @Ap św.Jana 13,16-20 - masz taki znak już na ramieniu, na ospę byłeś zaszczepiony przecież, o co ci teraz chodzi człowieku? nie szczep się i zdychaj, twoja wola, ale nie kłam
  • @Tyn - Przez brak szczepienia na ospę nie byłeś pozbawiany podstawowych praw człowieka jak prawo do pracy, przemieszczania się, robienia zakupów, wizyt u lekarza. Masz obowiązek płacić podatki i składki ZUS jednak prawa są Ci odbierane. Mam nadzieję że widzisz różnicę, powinni ją dostrzegać nie tylko ci którzy nie uważają za potrzebne próbowanie nowinek medycznych. Zdychać tak jak piszesz przyjdzie każdemu wcześniej czy później, Pfizer niestety nie uchroni Cię od tego. Bądź miły, nie obrażaj bo nie wiesz co Ciebie spotka w życiu. Hashtagi: #Nieobrazaj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    NieczyńdrugiemucoTobieniemił(2021-12-15)
  • @Tyn - .. , ale ten znak po szczepieniu na ospę nie jest wyznacznikiem, czy możesz coś kupić, gdzieś pojechać, pracować, żyć. Wyłącz telewizor i włącz myślenie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Gutek1000(2021-12-15)
  • @Gutek1000 - choroby weneryczne są wymysłem złych ludzi chcących zochydzic innym kupulacje i w ten sposób doprowadzić do depopulacji ludzkości, nie dajcie się zwariować
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Tylko bez gumy(2021-12-15)
  • @Tylko bez gumy - Azbest też swego czasu promowali jako super produkt i bezpieczny a ludzie ustawiali się w kolejkach po niego. .. Słuchajcie dalej głosu "ekspertów na pasku płacowym korporacji"zamiast głosu serca
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    czyżby_szelest_folii?(2021-12-15)
  • @Ap św.Jana 13,16-20 - PRZESTAŃ WRESZCIE FAŁSZOWAĆ TEN CYTAT Z BIBLII!!! Tam nie jest napisane "na rękę", ale "na PRAWĄ rękę"!
  • RobertKoliński Uff, czyli lewaki bezpieczne! xd Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    RobertKoliński(2021-12-15)
Reklama