UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co by w Elblągu nie postawił to komentujący zawsze ta sama śpiewka. .. że to inicjatywa tej strony lub innej i że macie to na co głosowaliście. Żal mi was ludzie, Wyjdzcie z domu, przejdzcie się, zobaczcie ile fajnych rzeczy nas otacza i jak Elblag pięknieje. Jeśli w życiu też tak na wszystko narzekacie to musicie być na maksa nieszczęsliwi. Dobrej majówki :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    truskawka(2021-04-30)
  • @truskawka - ale po co wychodzić z domu jak wygodniej jest komentować w domu przy swoim lapku. Masz rację, co by nie zrobili to źle. Nie budują ścieżek rowerowych - źle bo inne miasta mają ścieżki, budują ścieżki rowerowe - źle, bo szkoda pieniędzy, i tak w kółko. Z tego co obserwuje, to Elbląg w porównaniu z innymi miastami pięknieje, jest ładnie i mamy się czym pochwalić. Ja to wiem i dostrzegam bo zwiedzam inne miasta i porównuje ale jak ktoś woli żłopać piwo z biedry i hejtować to nigdy nic nie zobaczy. Współczuć tylko malkontentom. Być może jakby znaleźli jakąś pracę to by stać ich było na wyjście z domu a z garnuszka mamy żyć to faktycznie, każdy byłby frustratem.
Reklama