UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Podnieść kwotę wolną od podatku? Znieść obowiązkowy ZUS? Pozwolić w końcu Polakom godnie zarabiać? Nie. .. po co, ale 14steczka dla emerytów, który de facto nie wypracowali sobie tych pieniędzy? Jak najbardziej! Ten kraj nie jest dla ludzi ambitnych i pracujących. Tu się opłaca kombinować, nic nie robić, a rząd PiS i tak wynagrodzi tych najleniwszych kosztem tych ambitnych. Brawa komunizm!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    Viva la komuna(2021-03-09)
  • @Viva la komuna - Chlopie zajmij sie lepiej swym nocnikiem I nie wypisuj bzdur, jak przepracujesz 48 lat z tego prawie polowe w komunie za psie grosze I drugie tyle w tej nowej wyprzedanej I podzielonej ojczyznie, to pogadamy kto na kogo pracowal I czy wypracowal ja sobie. Ten kraj jest teraz dla ludzi ambitnych, bo zarabia sie teraz o wiele wiecej. Moja miesieczna pensja w latach 80- tych to $20 amerykanskich dolarow. Ty tych dolarow mozesz kupic znacznie, znacznie wiecej. Ale marudom, leniom, ludziom zazdrosnym, ze ktos dostaje 13- tke w oczy szczypie. Nawet sie nie obejrzysz jak I Ty zostaniesz emerytem, zycze Ci wtedy takich komentatorow jak Tyyuy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    9
    Wesole jes zycie staruszka(2021-03-09)
  • @Wesole jes zycie staruszka - Na kartonie przeleżałeś a nie pracowaleś. Dzisiaj to pracuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Whisky_dżin(2021-03-10)
  • @Wesole jes zycie staruszka - Ty wiesz czym się kończy socjalizm kolego?to spojrz na wenezuele?pokolenie, ,mi się należy, ,a później jest jak jest, a bedzie jeszcze lepiej; )w sumie nie żal mi Was ze pracowałeś za drobne, masz na co zaslużyles
  • @Wesole jes zycie staruszka - A ktos ci kazał???? Było kombinować, być cinkciarzem. 14 emeryturka wsza. mać. Za komuny robił, czy się stoi czy się leży to się należy a po 90 roku trzeba było zapier co nie? To nie jęcz że sobie taką emeryturę wypracowałeś, masz co chciałeś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Hubert555(2021-03-12)
Reklama