UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Żona i ja wychowaliśmy dwoje dzieci za komuny. Podstawówka, średnia szkoła, studia w W-wie, obydwoje pracowaliśmy i rodzinnego dostawaliśmy po chyba 53 zł na jedno dziecko. I co, ano nic, pracują, dobrze zarabiają i też płacą na wasze 500 plus, które wg mnie jest li tylko kupowaniem głosów tych, którym nie chce się pracować. Moje dzieci i Twoje niczym nie róznia sie od siebie, mają takie same apetyty, uśmiechy, smaki, radości tylko wam rodzicom nie chce sie pracować, Tyle w tym temacie i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    4
    nieelblążanin______(2022-06-13)
  • @nieelblążanin______ - Gdybyś pogadał z kimś, kto wychowywał dzieci zaraz po wojnie w czasach stalinowskich, zapewniam Cie ze znalazlbyś kogos bez trudu, kto jak kalka napisaby toczka w toczke to co ty teraz. Tez wychowal dzieci na ludzi, tez by chwalil, a bieda i represje wtedy byla duzo wieksze. Morał z tego taki, ze kazde pokolenie ma swoj czas. Tyle w temacie i nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ferdek.Schichau(2022-06-13)
Reklama