UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przejeżdżałem ostatnio przez Gronowo Elbląskie. Faktycznie miejscowość się zmienia. Dużo nowych zabudowań. Jeszcze jak zakręty znikną to w ogóle będzie bajka z dojazdem.
  • Polska to bardzo nieprzyjazny kraj do zycia ostatnimi laty, ja już podjąłem decyzję o emigracji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    16
    Emigrancik(2022-06-07)
  • @Emigrancik - Droga wolna, czekają z otwartymi ramionami.
  • @Emigrancik - a ja własnie pare lat temu zjechałem po 20 latach i uwazam ze jest bardzo przyjazny, idz pomieszkaj pare lat w zachodnim kraju UE to doswiadczysz jak "przyjazne " sa te kraje.
  • @Emigrancik - Gratuluję decyzji. Bo Tobie się wydaje, że tam za granicą nie ma inflacji, kraina miodem i mlekiem płynąca wszędzie gdzie granicę przekroczysz. Będziesz najniżej w piramidzie społecznej. Twoja baba na sprzątaniu albo zmywaku a Ty fizyczny na taśmie. Cudowne życie na emigracji. Podniecony po roku będziesz smakiem bigosu mamusi albo schabowego. To będą Twoje wymarzone wakacje w PL, na garnuszku u mamusi. Produkcja i fizyczny szczyt oczekiwań emigranta. Bo chyba nie powiesz, że nie radzisz sobie jako prawnik czy lekarz na rynku pracy.
  • @Emigrancik - Spadaj
Reklama