UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy Portel wrzuci kiedyś zdjęcia portu? Szperalem w sieci a tam tylko zdjęcia parkingu dla 30 ciezarowek. To jakaś tajemnica ?,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    9
    Mam przyjechać ?(2024-05-17)
  • @Mam przyjechać ? - Oni trzymaja z tymi co organizowali propagandowa ankiete, ,powiedz TAK miejskiemu portowi, ,Coraz wiecej elblazan mowi: SPRAWDZAM!, minelo juz ponad rok od tej ankiety. Jak wyglada ten miejski port to mozna zobaczyc z mostu kolejowego zlikwidowanej przez POwcow kolei nadzalewowej. Kilkadziesiat zaparkowanych ciezarowek i jakis obelisk naszego belerusa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    11
    Jawamwójtaniewybierałem(2024-05-17)
  • @Mam przyjechać ? - Ale tak wygląda ten mikro port jak parking. Nie ma innych zdjęć a te co są przedstawiaja właśnie parking.
  • @Jawamwójtaniewybierałem - towarzyszu wet nie wypowiadajcie sie w imieniu elblążan.
  • A ktoś wam głupot nawciskał, że powstanie tu port o potencjale gdańskiego portu chcąc usprawiedliwić budowę przepustu wodnego przez mierzeję, który nigdy nie będzie miał większego znaczenia niż atrakcja turystyczna. Pytania i zażalenia kierujcie do budowniczych elektrociepłowni ostrołęckiej, przepustu, super promu i wielu innych, to jedna miara.
  • @Mam przyjechać ? - Ja bym zobaczył działającą elektrownie w Ostrołęce, to podobno chluba PIS. No i CPK, na które pieniądze szły wielką rzeka
Reklama