UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A kogo tak stać na opalanie gazem w dzisiejszych czasach ??? Jaki jest procent ludzi których stać w dzisiejszych czasach na takie ogrzewanie ?!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    49
    12
    Ludzie zacznijcie myśleć !!!(2022-01-10)
  • @Ludzie zacznijcie myśleć !!! - To że cię nie stać nie znaczy że masz prawo mordować sąsiadów. Mnie nie stać na auto z salonu to nie znaczy że mam zabić by ją zdobyć
  • Kobieto weź się za męża bo masz rogi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    11
    Ossert(2022-01-10)
  • Aha czyli jak kogoś nie stać na gazowe ogrzewanie to ma zamarzać no wspaniały pomysł. Ps. Jak cię nie stać na auto to go nie masz i jeździsz autobusemcnie jest ci ono potrzebne do życia, idąc twoim tokiem myślenia daleko nie zajdziemy Hashtagi: #Syberia
  • @Ludzie zacznijcie myśleć !!! - Ja tam paliłem swoim drewnem i palił będę dalej. Ciekawe co będą robić z drewnem z wiatrołomów czy takim, które nie nadaje się na deski, czy listewki, skoro palić nie będzie można.
  • Sam się spal będzie jeszcze ciepłej.
  • Dwutlenek węgla jest efektem czwartego stopnia utleniania, gaz spalany wydziela 800 kg dwutlenku węgla, węgiel 1000 kg dwutlenku węgla, metan ma dziesięciokrotnie większy wpływ na efekt cieplarniany. Węgiel może być odsiarczony, pył wydzielający się ze spalania wytrącony w elektrowni, jest wykorzystywany np. w budownictwie. Węgiel odpowiednio spalany nie jest taki straszny, a dla Polski oprócz atomu to najlepsze źródło energii. Często mylone jest pojęcie węgla z tym gdy ktoś pali śmieci, pet, ubrania, gumy, meble, czyli kleje i lakiery.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    2
    Ja nie w temacie(2022-01-10)
  • @Ludzie zacznijcie myśleć !!! - A stać ciebie żeby chorować? To jest Jeszcze droższe no i prowadzi do śmierci
Reklama