UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeżeli nie wyobraża pan sobie wyjazdu Straży Pożarnej to gdzie była pana i nie tylko wyobraźnia i wybieraliście to moim zdaniem najgorsze miejsce dla strażaków. Jaki jest czas dojazdu w godz. szczytu na Zatorze czy za kanał? Obojętnie, którą ulicą będą jechać trafią na korki. Najpierw wyobraźnia i myślenie potem nakręcanie za pańskie pieniądze filmów. Sądzicie, że z Grotgiera czy z Łęczyckiej będą jechać Waszą Wschodnią do knajpy na starówce? To znowu wasza wyobraźnia potrafi tylko marnować miejską kasę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    8
    Zosia z Bema(2021-04-29)
  • @Zosia z Bema - Zapomniałaś kaduku, że w Elblągu mamy dwie jednostki straży pożarnej? Nie wiesz, to się nie wypowiadaj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Ploterek(2021-04-29)
  • @Zosia z Bema - Za kanał może jechać ekipa z Browarnej, na Zatorze przez Dębową i Lotniczą korków nie ma, zły przykład :)jako dobry przykład może służyć np. wyjazd do pożaru w okolice "starej straży", myślę, że jest to blisko, ale czas dojazdu był by dłuższy niż na Zatorze czy za kanał.
  • Za jaki kanał?To jest dzielnicą Zawodzie, Elbląg nie leży nad żadnym kanałem.
  • Czepiając się szczegółów z rz. Elbląg odchodzi KANAŁ przy moście Wyszyńskiego i "wraca"do rz. Elbląg na wysokości ul. Stawidłowej i według map nazywa się to KANAŁ MIEJSKI, dzielnica nazywa się oficjalnie Zawodzie, zaś potocznie wśród mieszkańców jest nazywana "ZA KANAŁEM"- czyli obie formy są poprawne i każdy wie o co chodzi. Tym bardziej, że komentarze pod art. to żadne pismo oficjalne.
Reklama