UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy pani wilk i sliwka wyjaśnią czy mają zgodę na powieszenie banerów wyborczych na płocie przy skrzyżowaniu ulic wapienna/bulwar Zygmunta Augusta. Mało tego żeby banery były widoczne wycięto rosnące tam drzewko i krzaki. Czekam na odpowiedź.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    8
    Ciekawski(2023-10-13)
  • @Ciekawski - Czy ci co zniszczyli PISowe banery w Gronowie mieli zgodę na ich zniszczenie?
  • @Ciekawski - Ból tyłka się udziela. To prywatny płot. Czy wieszanie banerów na barierkach pomiędzy torami tramwajowymi jest uzgodnione z Tramwajami Elbląskimi???
  • @Ciekawski - Poza tym tumanie i prostaku nazwiska pisze się wielką literą. Tylko co Ty możesz wiedzieć o poprawnej pisowni...
  • Z wielkiej litery to ja mogę napisać o kimś kto ma u mnie dobre zdanie a nie o ruskiej onucy, pacholku Kaczyńskiego. Bezideowego zera. Płot na którym powieszono należy do miasta i wątpię żeby była na to zgodą bo gdyby była to tych dwóch co je wieszało napewno nie wycięli by drzewka a jego drewno przezucali przez ww płot. Precz z pisem. Handlarzami wizami dla ciapatych. Nigdy więcej wojny i pisu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Ciekawski(2023-10-13)
  • Może też były powieszone po kryjomu beż zgody właściciela. Mój płot moja sprawa a jak coś wisi to to sciagam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Ciekawski(2023-10-13)
  • @Ciekawski - Zabawny jesteś. Skoro płot jest miasta to nic tylko powinieneś to zgłosić. Karać Śliwkę i Wilk za banery bez zgody powieszone. Do dzieła, na co czekasz.
Reklama