UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • proszę budować tę "obwodnicę"
  • Popieram! Budowac, nie sluchac popaprancow. Obwodnica nie idzie przez tylko OBOK bazantarnii
  • Oczywiście że idzie przez Bażantarnie. Idzi i zobacz osiołku. Obwodnica ma przecinać żółty szlak w Bażantarni. Na dodatek ta obwodnica to jest kameralna tandeta pokroju mostu unijnego, amfiteatru, komunikacji miejskiej i nie rozwiąże problemu bo ma wpadać wprost w zakorkowaną Kościuszki/Królewiecka. Wymyślili to jacyś urbaniści po wieczorowkach i wmówili tepemu suwerenowi że to będzie lek na korki na Bema co jest kompletną bzdurą. Obwodnica to by była gdyby to było połączone z S7 i wjazd po moście unijnym z 3 pasami w każdym kierunku z dwoma pasami przez Kazimierzowo. Po dwa pasy na Brzeskiej i Pilsudzkiego. To to jest bubel który przy okazji zniszczy Bażantarnie i odetnie Górę Chrobrego od reszty Bażantarni. Ten pomysł popierają tylko czerwoni troglodyci od motorówki i harleya.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    16
    Jawamwojtaniewybierałem(2023-11-14)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Ależ się chłopie rozpisał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Romano(2023-11-14)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Ty zapewne zaliczasz się do tego nie tępego (tempego) suwerena. Widać jaki jesteś oczytany, ale zwolennicy bolszewii lubią zaskakiwać.
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Po mądrym wyborze Polaków jest nadzieja że będą pieniądze z KPO i zaczniemy znowu rozwijać Polskę po 8 latach pisowskiego marazmu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    pisowska pato Polska(2023-11-15)
Reklama