UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • od kilkunastu lat niejeżdźę na to nasze morze, jak mam 50 zł zapłacić za parking, czy 120 zł za obiad od osoby ja nie jestem elitą narodu z pisu i nie stać mnie na wyjazdy do Stegny, Sztutowa czy Krynicy Morskiej, wybieram tańsze wybrzeże jakim jest np. Teneryfa
  • Każdy szuka ustronnych miejsc a nie ucieczki na wypoczynek z miasta do miasta. Krynica Morska już niczym nie różni się od Elblaga czy Stegny pod względem infrastruktury. Kiedys wypoczywało się w spokojnym, prawie, ,dzikim, ,krajobrazie i było 100 razy lepiej i przyjaźniej. Teraz jak ktoś lubi wypoczywać w tych parawanach tylko i dla siebie wśród wszędobylskich piesków to prosze bardzo. Co kto lubi i betonoza też jest wtedy dla tych wygodnickich dobra.
  • Chyba nigdy nie byłeś za granicą, tym bardziej na Teneryfie. Powielasz głupie tezy zagranicznych firm turystycznych, które wbiły tobie i tobie podobnym, że za granicami taniej. Bywam na wczasach w Polsce i nie tylko, nigdy nie było taniej niż u nas. No chyba, że jesteś milionerem z PO i stać cię na 4-5 gwiazdkowe hotele. Do tego trzeba umieć wyszukać odpowiedni nocleg, bo w większości chcą z nas zedrzeć kasę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    9
    jaPolak(2024-10-17)
Reklama