UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Znów cenzura? Coraz bardziej żenujące stają się reakcyjne zachowania re(d)akcji Portelu; #OtakePolske... Hashtagi: #libki, #oligarchia, #wyzysk, #szwindel, #profit, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    12
    lubie.kefir(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - W końcu zrozumieli żeś chory jest z nienawiści. W końcu zrozumieli ze człowiek bez zawodowych sukcesów i osobistych osiągnięć nie powinien mieć nic wartościowego do powiedzenia. Zrozumieli że człowiek notorycznie kłamiący nie jest żadnym autorytetem w pisaniu oszczerstw i pomówień.
  • No to powinieneś milczeć, na mniej durnego wtedy wyjdziesz, trollu zdziadziały bez twarzy, honoru i nazwiska:) Hashtagi: #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    9
    lubie.kefir(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - A czego ty tu robcio nie rozumiesz? Poprostu mają już dość ciągle ujadającego lewackiego kundla który wypisuje bzdury o wszystkim i wszystkich a sam jest nieproduktywny i nieudolny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - Jak to twoje studia indeks już dostałeś po 15 latach od " zakończenia studiów " dziekanat już w końcu wysłał czy jeszcze są opieszali? I biedaku nie możesz się pochwalić swoim indeksem bo oczywiście studia skończyłeś tak?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @Niszczlewactwo - Moją produktywność, wiedzę, poczucie estetyki oraz piękny umysł doceniają najtęższe głowy naukowe, strategiczne i polityczne w tem kraju - ciebie... no cóż, nawet własna żona od ciebie uciekła:) #TakByło Hashtagi: #CaleZycieZpatologio...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    lubie.kefir(2022-08-29)
  • @Niszczlewactwo - Na prawie samych piątkach w dodatku, zazdrosny papudraku:) Moją produktywność, talent, wiedzę, poczucie estetyki i piękny umysł doceniają najtęższe głowy naukowe, strategiczne i polityczne w tem kraju; ciebie, no cóż - nawet żona od ciebie uciekła:) #TakByło
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    9
    lubie.kefir(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - He he notoryczny kłamco tak cię doceniają że pognali jak kundla z partii a co więcej nie chcą cię już w żadnej innej komunistycznej partii w tym kraju ot tak cię doceniają. ? A czym się objawia ta twoja produktywność w tym kraju? Pisaniem a sorry powielaniem w komentarzach słów innych ludzi? Nie znam nikogo kto mógłby poświadczyć choć jeden Twój sukces nikt rozumiesz nikt taki nie istnieje nawet wśród Twoich komuchow nie ma nikogo takiego. Gdyby samozachwyt był dziedzina nauki dawno byś miał Nobla albo i dwa. Notabene moja żona piję teraz ze mną kawę i ma taka bekę z ciebie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @Niszczlewactwo - Ale lala gumowana wielokrotnego użytku wedle wszelkich norm boskich i ludzkich wciąż jeszcze nie podpada pod terminologię "żona" na tem padole łez i płaczu, muszę cię rozczarować - może kiedyś tak się jednakowoż stanie, jeśli atlantyści zaprowadzą tu swoje wszeteczne, anty-ludzkie POrządki. Do tej pory - pozdrów Renatę i oszczędzaj prawicę! xD #mitomanie; Hashtagi: #OtakePolske...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    10
    lubie.kefir(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - Zatem pochwal się swoją żoną 40 letni samotny bezdzietny kawalerze?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - Masz lepsze związki osobiste z flustrowany kawalerze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - Ile ty tych gumowych lal wczyciu " miałeś " ? Bo jakoś z żadną " żywą " nikt cię nie widział
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @Niszczlewactwo - Bo moje kochanki nie są od oglądania, zboczku-onanisto, tylko od... innych rzeczy:) Ale już się tak nie śliń i nie POdniecaj niezdrowo, bo jeszcze na udar zejdziesz w tem wieku, dziadu sakramencki i PO co ci to? #KoniecEryDziadocenu Hashtagi: #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    lubie.kefir(2022-08-29)
  • @Niszczlewactwo - Bo chyba nie masz ma myśli swoich partnerek tych co pod Borysem na ul Niepodległości za dwie tatry "wyrywałeś"?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - Chyba nie masz na myśli tych co na ul Nepodległości pod Borysem za dwie tatry wyrywałem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @Niszczlewactwo - Wyrywałeś?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - Żeby mieć kochankę to trzeba mieć wygląd mężczyzny i trza się myć i ciuchy prać a nie waniać na 20 m
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @Niszczlewactwo - Freudowska oszybka? Sesesesesese... xD Hashtagi: #SlynneCytaty, #WielkichLewakow;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    lubie.kefir(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - Ty już z tej frustracji zacząłeś seplenić ? Bo chyba z twoim " wykształceniem" to nie świadome łamanie polszczyzny?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - I oczywiście indeks pokażesz jak już zostaniesz "gdzieś " wybrany?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @Niszczlewactwo - Jest taka możliwość. A ty pokażesz załganą gębę, tchórzliwy szmaciarzu? xD Hashtagi: #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    lubie.kefir(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - Ja nie mam parcia " na publiczny stolek" nie chce być na siłę medialny zatem naprawdę nie widzę takiej potrzeby aby być rozpoznawalnym. Jestem tu po to aby chociaż spróbować merytorycznie dyskutować z każdym lewakiem. Aby obnażać wasze kłamstwa hipokryzje aby ludzie przejrzeli na oczy kim jesteście. Np Ty!!!! Wszystkich pouczasz pomawiasz oskarżasz. Wszystkim w mawiasz ze wszystko wiesz że wszystko zrobiłbyś lepiej. A w rzeczywistości nic w życiu nie zrobiłeś nic nie osiągnąłeś sam. Wszystko co piszesz jest stekiem kłamstw to prawie " narodowa epopeja" samouwielbienia samowychwalania jeszcze ogłoś się świętym mędrcem lewicy. Wszystko co piszesz jest zawsze ukierunkowane aby dostać się do władzy. I broń boże aby tacy jak Ty kiedykolwiek mieli decydować o naszej przyszłości przez 50 lat to robiliście i co wyszło? Wystarczy spojrzeć na dwie Korei w jednej rządzą komuniści potrafisz logicznie porównać standard życia w obydwóch?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @Niszczlewactwo - Ble, ble, ble... zapluty a tchórzliwy dziadu bez honoru. Waruj pod stołem, bo jesteś nikim - zarówno do dyskusji, jak i w kategoriach humanistycznych. Zwykły luj i brunatny troll załgany. Eot. Hashtagi: #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    lubie.kefir(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - Jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia! Trza ciebie i towich kompanów z fb postawić przed sądem Twój profil na fb jest kopalnia wiedzy na przestępstwa typu chociażby promowania totalitarnych ustrojów zakłamywania prawdy historycznej rozsiewania kłamstw i " radzieckiej propagandy. A przede wszystkim usprawiedliwiania morderców z Rosji. Twój profil jest też kopalnia nazwisk nicków ludzi tobie podobnych siewców nienawiści zwolenników morderców ze wschodu. Ja wiem że ty tylko czekasz aby stać się meczenikiem lewicy ale uwierz profity z tego tytułu żadne zwłaszcza że cała Polska lewica poznała cię jął kundla
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - Czyli nie potrafisz prowadzić dyskusji na poziomie? Dlatego przepędzaja jak kundla.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - Już byś chociaż darował sobie ten publiczny onanizm pod Kremlowską propagandę.
  • Jak zaczniecie publikować uczciwe informacje ze wschodniego frontu i przestaniecie cenzurować wolne słowo, to się wtedy zastanowię; [Zabolało? Ma boleć:) Polecam ciekawy przykład sztuki epistolograficznej, gdzie indziej:)] #PrawdaWasWyzwoli, #ObrońcyZwyroli; Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    10
    lubie.kefir(2022-08-29)
  • @Niszczlewactwo - @lubie. kefir - He he notoryczny kłamco... Przysluchuje się waszej rozmowie i tak się zastanawiam czy tobie przeszkadza tylko kłamiący notorycznie RK ? Czy pisiory i klechy jak mataczą to jest ok ? Czy jak pisior nawołuje od odstrzelenia Tuska to jest lepszy od lewicowca Kolińskiego?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Cebula(2022-08-29)
  • @Niszczlewactwo - notoryczny kłamco... He he he. Czerwony wiadomo że kłamie. Napisz kto dla ciebie jest prawdomówny? Ksiądz wkładający... dziecku w usta, papież go ukrywający czy vateusz "kupię działkę" morawiecki?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Liczę na odpowiedź(2022-08-29)
  • @Liczę na odpowiedź - Żaden z nich takiej odpowiedzi oczekiwałeś? Czy cię zawiodłem bo liczyłeś że jestem starym moherem ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @Cebula - A Tusk chodzący na protestach w ramię w ramię z mordercami Polaków komunistami i ich spadkobiercami którzy strzelali do mp górników stoczniowców jest lepszy od pisiorów twoim zdaniem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @Niszczlewactwo - Nie widziałem Tuska z piotrowiczem czy krasulskim pod ramię. Oni to raczej z małym jarkiem spółkują ale ty powtarzasz bezrefleksyjnie fałszywa narracja z tv szambo. Dzisiejsze morderstwa na porodówkach w imię urojonego boga to widzę nie przeszkadzaja. Taka to twoja moralność.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    To mi rozjaśniłeś(2022-08-29)
Reklama