UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • już się zaczął jazgot p..., którzy chcieliby, żeby miasto było pustym polem, czy jeszcze nie ? bardzo dobrze, budować!
  • budować ale z głową a tam akurat pasuje jak świni siodło... może by tak władze miasta skupiły się na pozyskaniu przedsiębiorców i miejsc pracy innych niż sklepy, apteki i banki ?
  • @nwo - Ulica Drzewna była po obu stronach zabudowaną uroczymi kamieniczkami uliczką okolic Starego Miasta. Jeszcze po wojnie istniała tam zabudowa jednej strony. Obecnie miejsce to straszy pustką i resztkami bruku i chodnika. Więc zabudowa tego miejsca ma jak najbar sens.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    3
    Ja też tu mieszkam(2022-03-18)
  • @Ja też tu mieszkam - Miejmy nadzieję że powstanie tu piękna kamienica w stylu pasującym do Starówki z pięknej czerwonej cegły !!!! Nie chcemy tu żadnych klocków. Swoim wyglądem ma zapraszać do wejścia na Stare Miasto. Niech to wezmą pod uwagę zarówno ci którzy będą wyrażali zgodę na budowę jak i właściciel firmy Mytych. Skoro ma powstać kamienica to nich swym wyglądem zatyka dech w piersi i raduje oczy!!!! Myślę że dla takiej firmy to proste zadanie !!!!! Nie rozumiem tylko dlaczego ten teren nie podlega pod konserwatora zabytków???Czyżby jakiś przekręt ?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    1
    Wściekły wyborca(2022-03-18)
  • @Ja też tu mieszkam - A widziałeś jak to ma wyglądać? Prawie przyklejone do szkoły. W czasie lekcji uczniowie będą zaglądać przez okno. Ludzie się śmieją że promocyjne mieszkania dla nauczycieli albo uczniów ZSTI
  • Jacy ludzie się śmieją, prostaczki chyba. Jak się dobrze przyklei, będzie trzymać długo. Z tej strony szkoły nie ma pomieszczeń dydaktycznych, jeden problem z głowy. A chętni na mieszkania się znajdą niekoniecznie promocyjne, a ty jak sądzę możesz tylko pomarzyć i wypisywać bzdury
  • Jak to nie ma pomieszczeń dydaktycznych? Byłeś choć raz w tej szkole, że głupoty wypisujesz?
  • Owszem budować ale z głową bo to co do tej pory powstało na, ,Starym mieście'' niczym nie przypomina tego co było. Na palcach jednej ręki można policzyć porządnie odbudowane kamienice reszta to architektoniczna porażka... O ratuszu nawet nie wspomnę.
Reklama