UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Musi być droższy bo: inflacja (szok), paliwa w górę, prąd drożeje, inne koszty też. Zleceniodawca nie powinien się tym dać zaskoczyć. Takie jest niestety zbójeckie prawo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    36
    1
    selavi(2022-03-22)
  • @selavi - Wolski wał odciska swoje piętno na wszystkich aspektach funkcjonowania społeczeństwa. Przed wolskim wałem nie ma ucieczki...
  • rozpędz się a ściana sama cię znajdzie POpaprańcu. skończyłeś zapewne ledwo gimnazjum a najwięcej masz do powiedzenia z ekonomii. cała twarz opozycji
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    26
    fefsdsdc(2022-03-22)
  • @fefsdsdc - Oo widać jak się pisokomuszek zdenerwował, może poproś Matiego niech da na most z tych milionów co zarobił na spekulacjach ziemia biskupa? no co zatkało cwaniaczka i oszusta?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    12
    Invf(2022-03-22)
  • @fefsdsdc - Ciekawe, że każdy dron PiSowski uważa się za specjalistę od ekonomii i gospodarki, a Polska cofnęła się już do poziomu krajów Afrykańskich.
  • @selavi - Na razie dyskutujemy o wykonaniu dokumentacji projektowej. Nie budowie. Na debatę materiały, prąd, robocizna przyjdzie czas. Wtedy pewnie znowu miasto palnie coś pod tytułem mamy w budżecie kwotę X a Wykonawcy złożą ofertę 3 x X... Jak ktoś puknie się w UM w łeb lub kulturalniej w głowę może kiedyś coś uda się przeprowadzić w pierwszym postępowaniu przetargowym. Cep przygotowuje taki projekt z budżetem 1 mln a zgłasza się firma za 2,5 mln. Gdzie rozpoznanie rynku. Jedna jedyna więc albo to mało atrakcyjne zlecenie albo świat stoi do góry nogami i firmy inżynieryjne od projektów mają lepsze zlecenia.
  • @Invf - ja dobrze zarabiam i zarabiałem. bez względu na opcje polityczną, więc przestańcie pitolic ze teraz za PIS JEST TAK zle..... trzeba było si uczyć, ,albo wybrać budowlankę haaaaa..... ja po podstawówce mam na czysto 70 tyś miesięcznie, ,, ,, buduję domy i zarabiam uczciwie, ,, ,, odprowadzam podatki, ,, i nie jest tak jak pierdzielicie, ,, poddoba mi się
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    fffffffffsfewsfwefreg(2022-03-22)
  • jeśli POLSKA się cofa.... ?? to ty też
Reklama