UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tam w biurach i tak same znajomki znajomków. A kierunki jakie ukończyli to Stosunki rodzinne w Wyższej szkole pleców i znajomości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    112
    24
    Rywin(2024-09-18)
  • @Rywin - Skąd masz takie rewelacje?
  • @Rywin - Po co wypisujesz takie bzdury?
  • @Rywin - Bo taka jest prawda a w szczególności w Elblągu mieście postkomunistycznych układów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    3
    Wściekły byk(2024-09-18)
  • @Rywin - Ludzie będą zaprzeczać, ale trochę taka prawda. Dział IT, którym tam był (bo nie wiem ile go zostało), to byli znajomi znajomych, rodziny rodzin, itd. Wiem, bo tam pracowałem (ale nie po układach). Wiem zatem także, jak dużo trzeba mieć szczęścia żeby się tam było dostać do pracy. Bywały takie kuriozalne sytuacje, że kluczowy pracownik szantażował odejściem, jeśli zwolnią kogoś z jego rodziny, kto również tam pracował. Dział IT nie wykonywał zbyt ambitnych prac, więc wielu pracowników, o ile nie większość nie mieli nawet technicznego wykształcenia, nie mówiąc o branżowym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    wiem_bo_tam_bylem(2024-09-19)
  • @wiem_bo_tam_bylem - jasne, wszyscy po układach, rodzinach, tylko nie ja.... jasne....
  • @wiem_bo_tam_bylem - I te ok.300 osób z IT, bo tyle tam było swego czasu, to wszyscy po układach, a ty jeden z wolnego rynku? Daj nazwisko, a też znajdę Ci rodzinę w firmie i się zdziwisz jak przykleimy Ci nalepkę "nepota".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    DasModel(2024-09-19)
  • @wiem_bo_tam_bylem - Dość mocno to pokolorowałeś i ogólnie rzecz biorąc to wszystkich wrzuciłeś do jednego worka... gratuluje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Były_pracownik_IT(2024-09-19)
  • @Były_pracownik_IT - dobrze więc, 90% pociotków - pasi?
  • @Były_pracownik_IT - no i 10% znajomych królika hahaha
  • Pytasz czy wiesz ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Były_pracownik_IT(2024-09-24)
Reklama