UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie wiedziałem, że były jakieś zastrzeżenia, tak czy inaczej cieszy, że ten teren zostanie zagospodarowany. Każda taka wiadomość cieszy, tym bardziej, że chodzi o upiekaszanie miasta. Hashtagi: #BoTAK!
  • Ty to raczej nie z Elbląga. "Teren będzie zagospodarowany", można postawić stodołę, wtedy będzie zagospodarowany. Na szczęście dla naszego starego miasta, powojenne plany nie wypaliły i nie mamy tu Zawady, niestety stawiają koszmarki. Co do upiększania miasta to radni są zupełnie obojętni na nasze opinie, jakby byli nie stąd. Historia miasta jakby obca włodarzom, a teraźniejszość liczona własnymi korzyściami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    0
    MOJE!!!miasto(2023-09-28)
  • Osobo, ale rozumiesz, że budynek tak ustawiony całkowicie blokuje rozbudowę pierzei? Radni nie myślą długoterminowo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    0
    Falkon_Perforta(2023-09-28)
  • @MOJE!!!miasto - Elblążanie wybrali taką radę i ona decyduje ! Podobnie było z głosami o przynależności Elbląga do Pomorskiego, jednoznaczne przegłosowanie mieszkańców zostało odrzucone a więc możemy tylko głosować i się wspierać kto lepszy a potem mają nas głos gdzieś. Czas zastanowić się przed każdymi wyborami na kogo głosować, nie pod wpływem obietnic czy przekupstwo tylko logicznie kto ma kompetencje, doświadczenie i rozum.
Reklama