UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • kotekk tak bronisz bo jesteś za tymi co myślą krótkoterminowo co nie zawsze jest dobrze. Ale by ludzie kupowali muszą mieć pieniądze, aby mieć pieniądze muszą mieć pracę, aby mieć pracę muszą najpierw powstawać miejsca pracy. A wy myślicie od duszy strony i się dziwicie że inni krytykują. Sama sobie odpowiedz na to kto ma kupować ten czy inny samochód bo nie ci biedni elblążanie. Bogaci z tego co widzę to nie jeżdżą kijankami a innymi markami więc skoro chcecie wciskać auta z najniżej półki biedakom to najpierw dajcie im pracę aby mogli kupić albo może PO PIS wprowadzi jakiś kolejny spektakularny program KIA+ dla każdego biedaka inaczej ta inwestycja to tylko pieniądze wyrzucone w błoto jak poprzednika. Ale widać ktoś musi stracić trochę kasy aby zrozumieć że w Elblągu chyba kokosów nie zbije ale życzę powodzenia i mam nadzieję że jak będzie później ogłaszać upadłość to chociaż pracownicy dostaną pensję
  • Widać, że nie znasz się na samochodach i mylisz KIA z Dacią.
  • Dacia super fury, kia dziadostwo plastik naładowany elektryka
  • Niedawno brat kupował nowy samochód to odwiedziliśmy kilka salonów w Elblągu. Dacia ma o wiele gorsze materiały w środku niż KIA, wiec nie wiem skąd ta opinia. Widziałeś te samochody na żywo, czy tylko w internecie ? Ps. Nie mam nic do Dacii, być może to są dobre samochody, ale materiały we wnętrzu mają o wiele gorsze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    TomekT(2020-07-25)
  • @TomekT - To jak porównywać hulajnogę z deskorolką, ani Dacia ani kia nie klasyfikują się jako samochody
Reklama