UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To tam koło składowsika Toi-toi i Cleanera? Niezły widok i aromaty dla przyszłych mieszkańcow. Ciekawe czy developer to przewidzial i cos zrobi z tematem? No i czy miasto wydając zgodę na budynki mieszkalne w takim miejscu jest tego świadome czy udaje ćwierćinteligenta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    8
    Pato-developer(2022-01-28)
  • @Pato-developer - Jedź na szadułki to poczujesz co to jest smród.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    Takie buty(2022-01-28)
  • @Takie buty - To, że inni mają gorzej zamieniasz w zaletę ? Bardzo mądrze. .. Tu nie dość że browar, to cleaner i jeszcze blisko wysypisko. .. Mnie nie tyle by przerażał cleaner, chociaż widok na pewno nie jest fajny (bo zapewne wytną wszystkie drzewa)co wysypisko śmieci w pobliżu. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    mieszkaniec Czechowa...(2022-01-28)
  • @Takie buty - A co to ma do rzeczy? Smród to smród. Moze ludzie mają sie cieszyć, że mieszkają w nieco mniejszym smrodzie, jakby to byla jakaś łaska?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Pato-developer(2022-01-28)
  • @mieszkaniec Czechowa... - Latami mieszkam w pobliżu i od wysypiska nic nie czuć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    radamistrz1(2022-01-28)
  • @radamistrz1 - Nie wiem jak to jest, może mam zbyt wrażliwy nos, a może po prostu się Pan/Pani do tego zapachu przyzwyczaiła ? Mi osobiście ta część miasta nie odpowiadała nigdy bo kiedyś było czuć browar, a obecnie wysypisko. .. Teraz mieszkam poza miastem, jest cisza i spokój, ale są też minusy jak chociażby dojazd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    mieszkaniec_Czechowa...(2022-01-28)
Reklama