UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • w demokracji to nawet zwykłego mostu nie można dobrze zrobić. A na etapie projektu - po grzyba obrotowy, a nie stały ???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    23
    antydemokrata(2024-07-04)
  • @antydemokrata - Bo obroty umożliwiają wpłynięcia dużych statków, teren Nowakowa jest bardzo niski i wymagało by pięter by stały most był adekwatny a to problem. Jak widzisz twoje pytanie pasuje do odpowiedzi, otóż musiałbym się zaniżyć do twojego poziomu byś to zrozumiał s to nie będzie takie proste....
  • @antydemokrata - antypajac :⁠-⁠)
  • Nowakowo nie jest jedyną możliwą lokalizacją umożliwiającą skomunikowanie z Wyspą Nowakowską, ośmieszasz się.
  • @antydemokrata - Dlatego nie stały tylko obrotowy bo pływają jachty i z masztami nie przeszłyby pod mostem
  • @antydemokrata - A jak pod stałym te okręty daleko morskie by przepłynęły i te wielkoe kontenerowce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Baluś(2024-07-04)
  • Co by nie przeszedł, co by nie przeszedł- ja mam też maszt I zawsze go kładę- Sam, ale czasem zdarza się nie powiem, że I jakaś dziewczyna go podniesie, też sama a czsem we dwie. Tak że widzicie wielkiego problemu z tym nie ma. Nie wiem po co ten obrotowy? Nie działa ? - musi ktoś pichem sypać w tryby bo przecież to Pisowski most, I wiem chyba kto to sypie. Ale nic nie Bede gadał, bo dopoki te dwie szczujnie będą, to żadna inwestycja która się przeradza w polityczną nie będzie działać- żedna stonka czy szarańcza tyle zniszczenia w kraju nie zrobi - co te dwie szczujnie. - amen
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Zaszczuty(2024-07-04)
  • ... ten przytyk na końcu.... jakże to polskie
Reklama