UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Interesuje mnie jedno - czy deweloper płaci karne odsetki za nie wywiązanie się z umowy? Inna sprawa - należało nie tworzyć bzdurnych wspólnot, tylko spółdzielnię mieszkaniową. Jeszcze jedno - podpisaliście konkretną umowę z deweloperem i należy zapoznać się z jej wszystkimi paragrafami. Nie wiem kto napisał do redakcji tę skargę-wypociny, ale czytając wypowiedz przedstawiciela dewelopera - skargę pisała jakaś osoba nie w pełni sprawna intelektualnie, natomiast "porady prawnej udzielił chyba somsiad najlepiej poinformowany". Deweloper udzielił pozwolenia na prowadzenie dzielności gospodarczej? hahahahahahahahahaha aż mi zajady popękały. Deweloper odpłatnie dzierżawi od wspólnoty teren na którym postawiony jest jego barak - i zarządca wspólnoty nic o tym nie wie? hahahahahahahaha Proponuję jeszcze, aby każdy budynek przy tej inwestycji miał własną wspólnotę - dopiero zacznie się cyrk i szczucie jednych na drugich, grodzenie się itp itd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    ręce opadają(2022-08-26)
  • @ręce opadają - Zapoznaliśmy się z umową i nie ma w niej zapisu, żeby deweloper mógł sprzedawać miejsca na zewnątrz. Jest tylko zapis o miejscach w hali. Jeśli nie wiesz to się nie wypowiadaj.
  • @ręce opadają - Ty się z choinki urwałeś ? Z prąciem się na łby pozamieniałeś albo zielonego pojęcia nie masz o czym piszesz. Spółdzielnia mieszkaniowa ? Załóż sobie spółdzielnię, każdy bank Cię obśmieje w temacie zdolności kredytowej. W 2016 ten grunt poszedł pod młotek za 4 miliony 550 tysięcy złotych. Mówimy o szczerym polu. Po drugie gdybyś o tym nie wiedział tak każdy blok to odseparowana wspólnota mieszkaniowa. Tak funkcjonuje wspólnota, że każdy blok już sam o sobie decyduje, sam zbiera na fundusz remontowy, sam głosuje, sam odpowiada przez EPEC i podejmuje uchwały o wydawaniu środków itd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Darecki42(2022-08-26)
Reklama