UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Siostro! Basen dla wróbelka, hehe, bo wybory się zbliżają i na pieluchy już nie ma. Oj, kolejny chce wygrać wybory basenem, jak kiedyś Wilk... tylko że wybory za rok w kwietniu i nie ma szans, żeby cokolwiek się dużego zadziało. Spóźniony ruch panie W. Pora pakować manatki i wybrać bezpartyjnego kandydata, bez zacietrzewienia politycznego lewo-prawo, żeby poukrócał te wszystkie ukłądziki istniejące w miastowych instytucjach, przede wszystkim ze znajomymi dyrami spółeczek itd.
  • Wybory są do sejmu i Senatu, obecny prezydent nie wiadomo czy będzie w przyszłości ponownie kandydował, więc całą teoria do kosza
  • Przecież Wróbel jest już skończony w Elblągu. Awybieralny. To jest już gra pod następce z tej strony elbląskiej sceny politycznej.
  • Trochę optymizmu mi. o że władza do kitu ɓędzie lepiej chyba
  • Nie przepadam za PIS ale to decyzją P. Wilka powstało CRW Dolinka, a tutaj jak oglądam projekt to nie wiem śmiać się czy płakać. Tyle terenu, a oni takie małe baseny robią... Po co tyle przestrzeni na place zabaw dla dzieci, jeśli z boku jest Dolinka? Jestem rodzicem 3 i nie bardzo rozumiem place zabaw na basenie, zamiast atrakcji wodnych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Anonimek1(2023-09-10)
Reklama