UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A gdzie się znajdzie te brakujące 17 mln zł na to ? Z czego zostanie to pokryte ? To nie jest 170 zł tylko 17 baniek w mieście w którym nie ma na nic... może ktoś by podrążył ten temat. Kolejne obligacje czy kredyt bankowy... ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    87
    23
    co po wyborach(2023-09-07)
  • redaktor @co po wyborach - Na pewno o tym napiszemy...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    7
    redaktor(2023-09-07)
  • @redaktor - Jeżeli przetarg jest rozstrzygnięty to środki muszą być zapewnione. Zapisane w decyzjach to nie jest wróżenie z fusów pod tytułem w 2024r zaczniemy się martwić. Inaczej przetarg zostałby unieważniony sygnowany opisem najtańsza oferta przerosła możliwości finansowe Zamawiającego.
  • redaktor Radni dopiero będą zmieniać budżet w tej sprawie, gdy prezydent wprowadzi do niego poprawki po rozstrzygnięciu przetargu. Wtedy się okaże, skąd te pieniądze będą. Gdzie cięcia lub ewentualnie skąd i jakiej wysokości kredyt/emisja obligacji. Tak to działa. Ale oczywiście sprawdzimy wkrótce, skąd prezydent chce wziąć na to zadanie pieniądze, dlatego - jak wspomniałem - napiszemy o tym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    3
    redaktor(2023-09-07)
  • @redaktor - Chyba nie do końca tak to działa w PZP. Bo jeśli rada miasta nie znajdzie tych pieniędzy albo powstanie jakiś konflikt i nie zapadnie taka decyzja jakiej oczekuje Prezydent powstanie poważny problem z rozliczeniami z Wykonawcą.
  • redaktor Czas pokaże, co się stanie. Na pewno sprawy przypilnujemy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    redaktor(2023-09-07)
  • I szczerze powiedziawszy, to jest jedyny (!) powód, dla którego te ratuszowe nieudaczniki chcą przepchnąć ten poroniony projekt brodzików robiony pod patodeweloperów i kolesi jeszcze przed wyborami - właśnie po to, żeby sitwa po wyborach mogła jeszcze podoić trochę miasto na odszkodowaniach, defraudanci; Bo oni już o tym decydować nie będą - wiem na pewno:) [Zdj. Ekologiczne kąpielisko w londyńskim Hampsted - byłem, pływałem, fajno było:) I tam się jakoś opłaca niebetonowanie wszystkiego, co pod pazerne łapska kamaryli wpadnie, zaś kąpielisko jest wykorzystywane cały rok; wiosną-jesienią można popływać łódką czy kajakiem, zimą są organizowane np. kursy nurkowe, bo na lodowisko tam nie ma raczej mrozów; ale u nas już by można było:)] #PrawdaWasWyzwoli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    tow.RobertKoliński(2023-09-07)
  • @redaktor - Pan redaktor zauwazy ze Wroblewski musi to zrobić bo dostał na to pieniądze od rządu PiS. Zjedli by go żywcem jakby nie przeprowadził tej inwestycji na którą dali mu kasę. Co innego skąd weźmie te 17 mln... ? Warto dodać że PiS obiecal że da 40 mln na dowolny cel... do rozdysponowania. Śmiesznym paradoksem będzie że rząd PiS znienawidzony przez obecne władze miasta wybuduje basen dla elblazan. :) chyba że się mylę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    kskskskskskskls(2023-09-07)
  • @redaktor - Sprawa pieniądze teraz powinna zostać wyjaśniona. Widać jaki jest tu poziom dziennikarstwa, albo idą wybory.
  • redaktor @Wet - Tak właśnie napisałem, że temat poruszymy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    redaktor(2023-09-07)
  • @co po wyborach - jak to skąd podwyżki mieszkań
  • @co po wyborach - Zlukwiduja powierzchnie lustra wody o kolejna 1/3 to kasy nie bedzie trzeba dodawac. A my zamiast basenu bedziemy miec miejsce do brodzenia.
  • @tow.RobertKoliński - Typowy pisowski aham
Reklama