UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kiedy ścieka rowerowa wzdłuż Mickiewicza? Parkingi porobione wzdłuż ulicy, a rowerzyści drogą się przeciskają z samochodami. Jeśli maja tam być parkingi to maja być płatne!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    14
    Rowerowo 2021(2021-03-30)
  • @Rowerowo 2021 - Sciezki porobili szlachcie na rowerach, a co z ludzmi? Kiedy parkingi. Nie ma gdzie zaprkować samochodów, trzeba jeździc w koło i suzkac miejsc zeby zaprkować samochod.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    25
    Jerzy Lebioda(2021-03-30)
  • @Jerzy Lebioda - Bardzo dobrze że nie ma gdzie parkować blachosmrodow oby jak najmniej parkingów awiwcej ścieżek rowerowych. A jak ci się nie podoba to orzesiadz się na rower wtedy będziesz mógł parkować gdzie tylko chcesz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    5
    Rowerzysta fat(2021-03-30)
  • @Rowerzysta fat - Przyjmuje Twoją logikę. Jak ci się nie podoba, że jest za mało ścieżek przesiądź się w samochód a wtedy nie będziesz mógł parkować gdzie byś chciał :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Tralala(2021-03-30)
  • @Tralala - mam samochód i nie mam problemów z parkowaniem a po drugie używam go tylko jak muszę w nagłych sytuacjach także ścieżek powinno być więcej żeby rowerzyści czuli się bezpiecznie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Rowerzysta fat(2021-03-30)
  • @Jerzy Lebioda - dokładnie na Agrykola wyrzucili wszystkich nie mamy moliwości zatrzymania się nawet na chwilę nikt nas nie poinformował e będa budowane ściezki dla rowerów rano przyszli robotnicy i kazali zabrac auta wieć w tej chwili stoimy na trawniku. Jak latem sa mecze po 4 policyjne auta i straży miejskiej stoją na śrdku trawników mało jeszcze ogródki piwne i co można?
  • @Rowerzysta fat - To gdzie samochod postawisz jak zlikwidują wszystkie miejsca parkingowe i zrobią w ich miejsce sciezkę rowerowa? Na marsie czy na księzycu? Ja tez jestem rowerzystą. Mozna robic i sciezki rowerowe i zapewnic miejsca parkingowe dla ludzi. twoja logika jest taka. Ja mam miejsce na swój samochod inni sa nie ważni, im mozna zabrać mozliwość zaparkowania samochodów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Jerzy Lebioda(2021-03-31)
  • @Jerzy Lebioda - skasowali na pod domem jedyne miejsce parkingowe nie ma moliwości zatrymania nawet na chwilę a z domu wychodzimy na scieżkę rowerową auta stoją niestety na trawniku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Kaczor(2021-03-31)
  • @Kaczor - Za parkowanie na trawniku grozi mandat ale to nie wszystko bo poza tym niszczysz zieleń.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Rowerzysta fat(2021-03-31)
Reklama