UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nadużywanie słowa wojna jest niedopuszczalne. Już niedługo zrozumiecie co te słowo naprawdę oznacza. Mam nadzieję że autor zastanowi się nim następny raz będzie używał słów których znaczenia nie do końca rozumie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    3
    3-5 lat . Może szybciej(2024-03-22)
  • @3-5 lat . Może szybciej - Widziano ruskie wojska na polskim terenie Bundestag wyraża zaniepokojenie Brytyjski premier jest wręcz oburzony Że Lublin wzięły putinowskie szwadrony Białystok znalazł się pod ostrzałem Lecz Francja z Rosją i tak zagra w gałę Tysiące rannych, setki zabite Jesteśmy w trendach na portalu Twitter Zbombardowanie Warszawy przez Moskwę Spowodowało sankcje, lecz nie dość ostre Lecą rakiety na Radom Pentagon podświetla ścianę polską flagą To niebywałe... Inwazja na pełną skalę w środku Europy, Boże mój A świat sobie patrzy i Ch..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Duże Pe(2024-03-22)
  • @3-5 lat . Może szybciej - USA nadal dorasta, by powiedzieć "basta" Choć czołgi Putina są w centrum Trójmiasta Masakra krwawa na ulicach Wrocławia Lecz Europa nawet się wciąż zastanawia W Łodzi wybuchy, potyczki i starcia NATO przesyła nam wyrazy wsparcia Ofiary idą w dziesiatki tysięcy Lecz Niemcy blokują plan ingerencji Rosjanie zrównali z ziemią Kraków Świat trzyma kciuki za dzielnych Polaków Chemiczny atak na Szczecin i Poznań Choć Bruksela beczy, że przecież nie można To niebywałe... Inwazja na pełną skalę w środku Europy, Boże mój A świat sobie patrzy i Ch..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Duże Pe(2024-03-22)
  • @3-5 lat . Może szybciej - Polska się broni, walczy bohatersko jak zawsze Kiedy skazana jest na porażkę W odwecie od Śląska po Bałtyk Porwania, tortury, publiczne egzekucje i gwałty Świat robi obleśny szpagat Niewysyłajac wojska, ale krzycząc "pomagam" Gdy nadal niewinnych mordują ruskie sołdaty Bogaty kalkuluje zyski i straty Kiedy dopalą się już ostatnie zgliszcza Nowym tematem zajmie się opinia publiczna Zachód umyje ręce Przeciez wspierał modlitwą i w memach A Polski już nie ma...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Duże Pe(2024-03-22)
  • MariuszLewandowski-Fc @Duże Pe - Poniekąd masz rację dlatego już teraz powinien zostać wprowadzony powszechny dostęp do broni dla Polaków. To dziś racja stanu naszego kraju i być może jego być albo nie być. Armia rosyjska wejdzie do nasz szybko - tu nie mam złudzeń ale wracać do domu będzie tak jak z Afganistanu - w workach.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-23)
Reklama