UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Umiłowany żunt zmarnuje na kaczy dół 2 500 000 000 PLN z pieniędzy budżetu. Bagna i szuwary mają położyć na łopatki cały Regionalny Program Operacyjny żeby marnotrawstwo budżetowych środków nie było tak jaskrawe. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Wiwat NAJDROŻSZY w historii przywódca JarosławPolskęZbaw ! Rozum nie ma szans ! PARTIA czuwa !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    GłębokaMyśl(2021-03-11)
  • @GłębokaMyśl - Tunel na Zakopiance jego budowa pochłonęło prawie miliard złotych, tunel pod Martwą Wisłą (1,3 km)885 mln zł. Czy to były i są opłacalne inwestycje? A kiedy zwrócą się? A dla kogo są?
  • Tymi tunelami jeżdżą samochody, a przekopem 3 łódki na krzyż
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    edytowany(2021-03-11)
  • Miliard na tunel na Zakopiance to ciągle ponad dwa i pół razy mniej od dewastacji na Mierzei, a do końca inwestycji jeszcze bardzo daleko. przynajmniej ze 2 miliardy. .. Zakopane w ciągu roku odwiedza około 4 000 000 (dane GUS )turystów. Tunel pod Martwą Wisłą to od 15 000 do 26 000 pojazdów na dobę każdego dnia. Port Morski w Elblągu. .. 100 000 zł dotacji od miasta rocznie i 100 000 zł straty rocznie wykazane w dostępnym publicznie bilansie. W ocenie ekonomistów transportu morskiego, jeżeli PME zintensyfikuje przeładunki trzykrotnie to kaczy dół pierwsze pieniądze zarobi netto już za 400 lat. .. Jeszcze jakieś pytania. .. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    GłębokaMyśl(2021-03-11)
  • @GłębokaMyśl - ale to kwota na jeden tunel, a są DWA geniuszu!
  • Nie płacz tylko sprawdź koszty inwestycji. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    GłębokaMyśl(2021-03-11)
  • @GłębokaMyśl - Edytowany i Gleboka myśl to trole, choc pachnie to Kolinskim - mysl i słowa sa jak by z jego repertuaru te wszystkie barany, ktore sa przeciwko, nie chce mi sie ich liczyc, ale powiem tak, gdyby ktos chciał mi kupić auto, a ja bym sie stawiał, po co, benzyna droga, to sie nie opłaca, wole chodzic piechotą. .. , to wychodzi na to, ze mi klepek brakuje, inwestycja przekopu idzie dalej, a tych bez klepek przybywa i to w zastraszajacym tepie. I jak w tym kraju ma byc dobrze jak klepek nigdzie nie mozna dostac Pis, - ie juz nie chce mi sie o tym pisac i mam to w pelnym zwisie, czy Wam sie uda czy tez nie, lepiej fiuta wole ssac, bo i kazdy juz to wie, PIS. Komuna k. .. .wa jego mac, jedna sztama jedna brac. .. .. text tylko dla rozumnych ludzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Pisiorek ale zbuntowany(2021-03-11)
  • @Pisiorek ale zbuntowany - Sam trollem jesteś, przedstawicielem szkodników. Bye.
Reklama