UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @V for Victory; - Z for zaorać
  • Ładne, ale bardzo anty-ukraińskie, nieładnie - po co zaraz orać, skoro chwilowo nawet zasiać tam nie ma jak; przywróci się w Ukrainie rozsądek, to będzie się najpierw orać, potem siać, siać, siać, a na końcu zbierać plony i zasłużone owoce POdżegactwa swego:) #TakBędzie; Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    18
    Marszałek Mróz(2022-06-24)
  • @V for Victory; - Panie Robercie Koliński i po co to Panu???
  • @Marszałek Mróz - Chwalisz kraj w którym ludzie dobrowolnie pracują na garstkę przebogatych cwaniaków? Wolę Jankeską okupację, jak to nazywasz. Żegnam!
  • @Np. - A niby jak jest w styropianowej Polsce, propagandowy cieniasie - nie jest to aby "kraj w którym ludzie (... ) pracują na garstkę przebogatych cwaniaków"? Wyciąłem z tego bełkotu słowo "dobrowolnie", bo nad kapitalistyczną Wisłą nie ma dobrowolności - albo dorabiasz złodziei i wyzyskiwaczy za śmieszne grosze, POdczas kiedy oni zgarniają większość zysku z wysiłku twego, albo zdychasz z głodu. Bo np. złodziejskie "tarcze antykryzysowe" są jedynie dla hucpiarzy, złodziei i lib-dorobkiewiczów na cudzej krzywdzie. Mylę się, marny anon-uciekinierze od prawdy i rozumu?; #AtoPolskaWłaśnie... Hashtagi: #libki, #oligarchia, #wyzysk, #szwindel, #profit, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    21
    Marszałek Mróz(2022-06-24)
  • @Marszałek Mróz - Wiesz, nie myślę nawet o Polsce, bo Polska jest obecnie w łapach ludzi takich jak ty, ja myślę o normalnym wolnym kraju. Więc sytuacji w Polsce nie podawaj za przykład wolności, bo marny przykład.
  • @Np. - Jankeski jurgieltnik głośno hołdujący i czołem bijący swoim waszyngtońskim mocodawcom kosztem ludzkiego życia naprawdę nie POwinien wyPOwiadać się o Polsce, a już zwłaszcza w kontekście wolności, bo jest to nie tylko farsa, ale przede wszystkim intelektualny dramat, nierozerwalnie związany ze styropianową hiPOkryzją; Hashtagi: #OtakePolske...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    17
    lubie.kefir(2022-06-24)
  • @lubie.kefir - ja komuchów nie słucham, a kefir Ci szkodzi.
  • @Np. - Przedstaw się nam tu publicznie, ratuszowy tchórzu, a wszyscy się dowiedzą i przekonają sami, kogo ty jurgieltniku słuchasz - cykasz?:) #POdżegaczeWojenni, #wojna, #zbrodnia, #jurgielt, #zdrada, #rak; Hashtagi: #libki, #oligarchia, #wyzysk, #szwindel, #profit, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    12
    lubie.kefir(2022-06-24)
  • @V for Victory; - Skończysz przyjacielu jak Dąbal, czy Jasieński. Historia lubi się powtarzać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    TeofilSkorupa(2022-06-24)
  • @lubie.kefir - Towarzyszu Robercie wstydu nie macie cały wasz profil na fb jest hołdem dla ruskich barbarzyńców ba nawet twierdzicie ze to ukraincy zaczęli wojnę. Czyli ideologia stalinowską ciągle w was żywa. Nieważne czy macie nick " lubię kefir" czy inny jedno jest to samo komunistyczny bełkot usprawiedliwiający komunistyczne zbrodnie gwałty itp
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    Niszczlewactwo(2022-06-24)
  • @Marszałek Mróz - ruska k..... , ole, ole ole, ole, ole, ole, ... ruska k.... , ole, ole, ole, ole, ole, ole, ruska k..... itd
  • @Marszałek Mróz - A towarzysz Robert to ile lat płaci podatki i czy w ogóle płaci a nie tylko żeruje na naszych podatkach?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Niszczlewactwo(2022-06-24)
  • @Marszałek Mróz - Kto pracuje ten ma, jak ktoś ma chęci, talent, trochę szczęścia, jest pracowity to może się w Polsce dorobić. Ludzie budują domy, kupują samochody, rozwijają się i są dużo bardziej zadowoleni z Polski jak za PRL.
Reklama