UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gdyby rządziła PO nie doszło by do wielu idiotycznych przedsięwzięć realizowanych teraz, takich jak przekop, 500 +, 13 emerytura no i Sławomir Nowak by nie siedział
  • Racja 500 plus tylko dla pracujacych.
  • Wyobraz sobie samotna matka, wdowa wychowuje 3ke dzieci. Gdzie ona znajdzie prace w Elblagu, kto zajmie sie jej dziecmi? Pomysl.
  • PO było prostackie i chamskie (bo to też styropian, dokładnie tak jak PIS), ale przynajmniej inflację trzymali w ryzach i drożyzny nie było.
  • Chyba MOPS jest od tego. Sorki to źle! Obrażam partię. Wiadomo, nie ma nikogo tylko wspaniały PIS dobroczyńca troskliwy do bólu.
  • Sam jestes mops. Widac ze siano w glowie.
  • "Sam jestes mops. Widac ze siano w glowie. "Nie, no jasne. .. sam Kaczyński kobiecie pomoże! MOPS to nie Pisowski, gdyby był pisowski też byłby najlepszy. Zakłamańcy!
  • Honi Wizjoner bez pojęcia.
  • Być Elblazaninem i nie być za przekopem to naprawdę trzeba być zadzumipnym fanatykiem TVNu. Co mnie obchodzi kasa w budżecie. Ważne że miasto skorzysta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    lubicz(2020-07-28)
  • @lubicz - A co ma do tego TVN? Zejdz na ziemię bo jest to stacja amerykańska grupa ITI, a podobno PiS liże rowek amerykanom. Więc zarówno partyjka rodem z PRL jak i pociotki takie jak ty uprawiają samozaprzeczenie wielkiej przyjaźni polsko amerykanskiej. Zawsze mozesz ogladac tv Republika i cotygodniowych raportów Antka ze Smoleńska.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Art :)(2020-08-02)
  • Jakby rządziło PO to by nic nie było, a Polska istniałaby tylko na mapie. Jestem Polakiem i patriotą i wszystko co powstaje w moim kraju, Polsce, jest dobre, mam na myśli wszelkie inwestycje infrastrukturalne, dzięki którym Polakom będzie żyło się lepiej. Wszelkie marudzenie i bezmyślną krytykę uważam za objaw tęsknoty umysłowej.
  • Tępoty
Reklama