UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najwyższy czas odwołać nieudolnego prezydenta miasta który niczego nie potrafi dobrze zrobić. Czas na dobrą zmianę, mądre i sprawiedliwe rządy w naszym ratuszu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    57
    82
    TeofilSkorupa(2023-01-03)
  • @TeofilSkorupa - Pisowski podnóżku odwołaj się do składu dzwonków rowerowych
  • @TeofilSkorupa - Po wiekopomnych i natchnionych rządach pana prezydenta Witolda Wróblewskiego jego osiągnięcia może przelicytować jedynie KOMISARZ z ramienia DOJNEJ ZMIANY. "mądre i sprawiedliwe rządy w naszym ratuszu" O ile trudno się nie zgodzić z tezą o mądrych rządach, o tyle GM trudno zrozumieć mieszanie do działań władzy miejskiej słowa "sprawiedliwe". Czyżby nasz tuz intelektu, pierwszy klakier PARTII w Elblągu i jej nieoceniony propagandysta chciał za wszelką cenę jakoś powiązać z mądrością populizm i socjalizm ? Miły i słodki jak sztuczny miód Filciu to wyzwanie przerasta dużo zdolniejszych propagandystów niż twoja wielce kreatywna osoba jednak należy ci pogratulować odwagi i determinacji w pełnieniu twych obowiązków naczelnego błazna populizmu i socjotechniki. TAK TRZYMAĆ ! PARTIA ZWYCIĘŻY !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    18
    GłębokaMyśl(2023-01-03)
  • @TeofilSkorupa - Sprawdź sobie jak PiS zdeptał rozwiązania dotyczące produkcji energii przez podmioty prywatne tumanie. To znajdziesz odpowiedź na swoje dąsy.
  • Ja mam składzik dzwonków rowerowych różnej maści. Są wiekowe-jeszcze przedwojenne i najnowszej generacji, do koloru, do wyboru. I nie rozumiem mieszania mojej firemki do polityki Platfusie Oszukańczy...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    przyjaciel Dziuni(2023-01-03)
  • @TeofilSkorupa - Rozumiem, że masz na myśli PO
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Bombaj(2023-01-04)
  • @GłębokaMyśl - Przerost formy nad treścią. Jak zwykle. Orgazm autora.
Reklama