UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gratuluję autorowi artykułu. Kto Panu powiedział, ze Miasto na uruchomieniu (dzierżawie terenu) ma zarabiać. Szkoda, że nie sprawdził Pan ile Miasto zarabiało i zarabia na dwóch stadionach, na krytej pływalni, na torze łyżwiarskim i na innych atrakcjach dla mieszkańców jak np. park Dolinka i wiele innych. Proszę również sprawdzić ile pieniędzy Miasto przekazało w postaci dotacji dla różnych klubów sportowych, stowarzyszeń i innych. Może właśnie chodzi o to Szanowny Redaktorze, aby mieszkańcy byli po prostu zadowoleni. Chętnie korzystałem przez ładnych parę lat ze stoku Góry Chrobrego i chyba parę tysięcy innych amatorów narciarstwa również. Szkoda że już nie mogę. Zawsze uważałem i nadal uważam, że takie atrakcje powinny u nas być, a Miasto takich inwestorów powinno wspierać - czyli udostępniać za symboliczną złotówkę, bo najważniejsi są mieszkańcy Elbląga... Od lat stoku nie mamy, ale mamy temat ambitnego redaktora i wiele inteligentnych komentarzy z Geniuszem Rembelskim włącznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    sportowiec(2023-12-02)
  • @sportowiec - Nie możesz już korzystać? Coś się zmieniło tam? Jakiś płot postawili? Jest zakaz wejścia na górę? Wczoraj (niedziela) jechałem tam ok 19,śnieg sypie, mnóstwo ludzi, jeżdżą na sankach, jabłuszkach, a w dzień jeździli na nartach, więc da się, w czym problem? Jedyne co by tam się przydało i wystarczy ludziom, to choćby skromne oświetlenie stoku, tak żeby po zmroku jeszcze w miarę bezpiecznie zjeżdżać. Ludzie sobie wtedy poradzą sami. Ktoś podjedzie foodtruckiem z kawą, herbatą, jedzeniem, dać jeszcze kilka tojek i jest ok wszystko.
Reklama